سرپرست فرمانداری دشتستان:
بخش بهداشت و درمان در ارائه خدمات به مناطق کم برخوردار دشتستان کارنامه موفقی داشته است

28 ارديبهشت 1401
سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان گفت: بخش بهداشت و درمان در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مناطق کم برخوردار شهرستان کارنامه موفقی داشته است.

صادق بوستانی در جمع کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان افزود: در سال‌های اخیر وضعیت بهداشت و درمان ازلحاظ فیزیکی و تجهیزاتی تغییرات بسیار خوبی داشته است ولی با توجه به وسعت و پراکندگی جمعیت در شهرستان کمبودهایی به‌خصوص در مناطق کم برخوردار شهرستان وجود دارد.
بوستانی تصریح کرد: شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در کاروان خدمت فرمانداری بخش بوشکان بسیار قدرتمند و قوی ظاهر شد و با استقرار تجهیزات و نیروی انسانی، خدمات بسیار خوبی در بخش درمانی تخصصی، عمومی، دندانپزشکی، مشاورین تغذیه و روان و همچنین دارویی به مردم مناطق بخش بوشکان ارائه کرد که رضایت‌مندی مردم این بخش را به دنبال داشته است.
 وی همچنین گفت: در هفته جاری نیز کاروان خدمت فرمانداری در بخش ارم را در پیش داریم که امیدواریم شبکه بهداشت و درمان مانند گذشته خدمات مطلوبی در حوزه بهداشتی و درمانی به مردم این مناطق ارائه کند.
بوستانی همچنین اظهار کرد: در سال گذشته علاوه بر ارائه خدمات به روستاها و بخش‌های محروم شهرستان، طرح ارائه ویزیت رایگان به 10 منطقه و محلات کم برخوردار شهر برازجان اجرا شد و اطمینان دارم با داشتن روحیه جهادی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر این طرح‌ها در مناطق کم برخوردار و دور از دسترس نهادینه و استمرار دارد.
سرپرست فرمانداری دشتستان خاطرنشان کرد: ما مدیون تلاش‌ها و ایثار مدافعان سلامت در بخش بهداشت و درمان هستیم و نقش حوزه بهداشت در کنترل کرونا بی‌بدیل و ماندگار در تاریخ این سرزمین است.


انتهای پیام/ س.غ 3030


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
همایش     فرماندار     صادق.بوستانی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   28 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >