حضور فعال اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بیست و سومین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی

31 ارديبهشت 1401
بیست و سومین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی ، پانزدهمین جشنواره شهید مطهری و چهارمین جشنواره دانشجویی ایده‌های نوآورانه دانشجویی با محور" آموزش پزشکی درگذر از دوران کرونا، حفظ و ارتقای کیفیت" به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.

مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی در گفتگو با روابط عمومی معاونت آموزشی اظهار داشت: این همایش در تاریخ 28 الی 30 اردیبهشت‌ماه در مرکز همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.
دکتر محمدرضا یزدان خواه فرد افزود: همایش کشوری آموزش پزشکی و جشنواره شهید مطهری، مهم‌ترین رویداد آموزش پزشکی کشور است که همه‌ساله جدیدترین نوآوری‌ها در این حوزه توسط دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور ارائه می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی علوم پزشکی بوشهر نیز با حضور در این همایش در کنار دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور با ارائه عملکردهایی در حوزه‌های آموزشی و پژوهشی، اقدامات و فعالیت‌های مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی، بسته‌های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی، و فعالیت‌ها و  اقدامات انجام‌گرفته توسط دانشکده‌ها در غرفه مجازی این همایش حضوری فعال در این عرصه داشت.
مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی بیان داشت: 5 مقاله از اساتید این دانشگاه که در همایش پذیرفته‌شده بود در قالب سخنرانی و پوستر ارائه شد.
دکتر یزدان خواه فرد در پایان گفت: هدف از شرکت در این همایش معرفی توان علمی و اجرایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به جامعه دانشگاهی و به‌کارگیری آموزه‌های این رخداد بزرگ آموزشی در راستای ارتقای کیفیت آموزش دانشگاه است.


انتهای پیام/ پ.ب_ 2010

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
همایش     معاونت.آموزشی     دکتر.محمدرضا.یزدان‌خواه‌فرد    

تاریخ بروز رسانی:   31 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >