اتاق عمل بیمارستان کنگان به پیشرفته‌ترین دستگاه جراحی چشم مجهز شد/ گزارش تصویری

1 خرداد 1401
به همت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر یک دستگاه پیشرفته جراحی چشم به نام دستگاه فیکو استلاریس الیت در اختیار بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان قرار داده شد.

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این خصوص گفت: اولین عمل جراحی با این دستگاه جدید را بر روی یک مراجعه‌کننده با موفقیت انجام داد.
دکتر احمد یزدان پناه اظهار داشت: این دستگاه متعلق به یکی از برندهای سرشناس جهان و از مدرن‌ترین و قدرتمندترین دستگاه فیکو حال حاضر دنیاست.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: این دستگاه داری امکانات و فناوری‌های بیشتر نسبت به نمونه پیشین موجود در بیمارستان است که کیفیت اعمال جراحی چشم با خرید این دستگاه به شکل محسوسی ارتقاء می‌یابد.
دکتر یزدان پناه اضافه کرد: فناوری به‌روز و پیشرفته این دستگاه می‌تواند باعث شود تا عمده بیماران جنوب استان بوشهر در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اقدام به جراحی و درمان نمایند و از مراجعه به مراکز درمانی در شهرهای و استان‌های دیگر جلوگیری خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، در سال 1400 تعداد 152 مورد عمل جراحی چشم برای 139 نفر در بیمارستان کنگان انجام شده است.
بر اساس این گزارش، اولین عمل چشم با دستگاه جدید با حضور متخصص چشم‌پزشکی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان و دکتر احمد یزدان پناه سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این مرکز درمانی با موفقیت انجام شد.
انتهای پیام /م.ص 4020


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
عمل.جراحی     چشم.پزشکی     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   1 خرداد 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >