فرماندار عسلویه:
برای تحقق پایش سلامت در عسلویه، همه ارگان‌های مربوط باید پای‌کار بیایند

18 خرداد 1401
فرماندار عسلویه گفت: برای تحقق پایش سلامت در عسلویه، همه ارگان‌های مربوط باید پای‌کار بیایند.

دکتر سید علی هاشمی در مجمع سلامت این شهرستان عسلویه افزود: مطالبات مردم باید ابتدا در مجمع شهرستان جمع‌بندی و به اطلاع و توجه همه مسئولین بخصوص مسئولان مربوطه کشوری برسد.
هاشمی اظهار داشت: به‌منظور ایجاد راهکار مناسب حل مشکل با فراخوان مقالات متعدد در حوزه آلایندگی و از هفت وزارت خانه‌ای که ملزم به پایش سلامت یا رفع آلایندگی شده‌اند جهت شرکت در این همایش دعوت به عمل آید تا هرکدام به سهم خودشان پای صحبت محققین بنشینند و تبادل‌نظر نموده تا به راهکار خوبی برسیم.
وی اذعان داشت: مدیران شهرستان زبان گویای مردم هستند و باید به‌عنوان نماینده مطالبات مردم را تا تحقق دنبال کنیم.
هاشمی افزود: مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارس به‌عنوان نماینده عالی وزارت نفت در شهرستان و مسبب اصلی ایجاد این آلایندگی باید در مجمع سلامت حضور یابند.
فرماندار عسلویه اظهار داشت: عوارض آلایندگی پرداختی باید در راستای رفع آلایندگی شهرها و روستاها هزینه شود.
هاشمی تأکید کرد: از ظرفیت‌های موجود در شهرستان، نماینده مردم در مجلس و سایر نهادها در راستای راه‌اندازی پایش سلامت استفاده نماییم.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، سومین مجمع سلامت این شهرستان با موضوع "عسلویه؛ آلایندگی، سلامت و محیط‌زیست" با همکاری فرمانداری عسلویه، دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، اداره حفاظت محیط‌زیست، خانه مشارکت مردم در سلامت، اندیشگاه سلامت و پیام‌گزاران سلامت برگزار شد.


انتهای پیام/ م.ک 3090

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
مجمع.سلامت     فرماندار     دکتر.سیدعلی.هاشمی     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   19 خرداد 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >