سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر:
آنچه امروز درمان می‌شود به‌طور حتم دیروز قابل‌پیشگیری بوده است

5 تير 1401
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: آنچه امروز درمان می‌شود به‌طور حتم دیروز قابل‌پیشگیری بوده است.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حمید حبیبی نیا افزود: یکی از اقدامات اساسی و مهم مرکز بهداشت ارائه خدمات درمانی و بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها جهت نیل به هدف سلامتی حداکثری همشهریان عزیز است.
وی اضافه داشت: در دندانپزشکی، پیشگیری از اهمیت و ارزش ویژه‌ای برخوردار بوده و آموزش مؤثر بهداشت دهان و دندان می‌تواند بهترین و آسان‌ترین راه برای تأمین سلامت دهان و دندان افراد جامعه باشد.
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: آنچه امروز درمان می‌شود به‌طور حتم دیروز قابل‌پیشگیری بوده است و نظر به اینکه هزینه درمان‌های دندانپزشکی بالا بوده، سبب می‌شود عده زیادی از اقشار کم‌درآمد از خدمات درمانی دندانپزشکی محروم باشند که با استقرار دندان‌پزشکان و تجهیزات لازم در مراکز روستایی زمینه بهره‌برداری این قشر شریف جامعه از خدمات مربوطه تسهیل می‌گردد.
دکتر راضیه اعتمادان کارشناس سلامت دهان و دندان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن بررسی  وضعیت و جایگاه واحدهای بهداشت دهان و دندان گفت: دندانپزشکی به‌عنوان یکی از مؤلفه‌های تأثیرگذار در سلامت عمومی است و تعامل کلیه دندان‌پزشکان در حل مشکلات و هموار نمودن مسیر ارائه خدمات ایمن و با کیفیت به مردم و رعایت آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل مجموعه قوانین کشوری اهمیت بسزایی دارد.
جلسه هم‌اندیشی دندان‌پزشکان با حضور سرپرست مرکز بهداشت شهرستان، مسئول واحد دهان و دندان شهرستان و کارشناسان سلامت دهان و دندان شهرستان و استان و کلیه دندان‌پزشکان شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی برگزار شد.
انتهای پیام/ ا.س 3000
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
جلسه.هم‌اندیشی     دندانپزشکان     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     دکتر.راضیه.اعتمادان     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   5 تير 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >