رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی استان بوشهر:
برنامه جامع سلامت استان بوشهر باید تهیه و مورد تصویب شورای برنامه‌ریزی قرار گیرد

8 تير 1401
رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی استان بوشهر گفت: برنامه جامع سلامت استان باید تهیه و مورد تصویب شورای برنامه‌ریزی استان قرار گیرد.

دکتر عیسی صفوی در کارگروه سلامت اجتماعی فرهنگ و خانواده استانداری بوشهر اظهار داشت: تصویب برنامه جامعه سلامت استان این یک الزام قانونی است و باید مانند سایر استان‌های کشور به وزارت ارائه شود.
وی تصریح کرد: برنامه جامع سلامت به شکل کاملاً غیرمتمرکز تمام مسائل سلامت در شهرستان را پوشش داده است و بعد از تصویب در کارگروه در شورای برنامه‌ریزی در قالب تفاهم‌نامه بین سازمانی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
دکتر صفوی اضافه کرد: استان بوشهر به‌عنوان استان معین ارتقاء محصول گوجه‌فرنگی انتخاب شده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر نیز گفت: استان بوشهر به برنامه جامع سلامت نیاز دارد و باید همه سازمان‌ها در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.
دکتر اکبر پورات اضافه کرد: سازمان جهاد کشاورزی باید با هماهنگی سازمان برنامه‌وبودجه بعد از تصویب طرح فوق در کارگروه هماهنگی لازم را به عمل آورند.
در این جلسه دو موضوع برنامه جامع سلامت استان و ارتقاء محصول گوجه‌فرنگی مورد بررسی قرار گرفت و سازمان جهاد کشاورزی استان به‌عنوان مجری طرح گزارشی در این زمینه تهیه و به کارگروه ارائه داد.
در این گزارش که شامل یک برنامه چهارساله بود، قرار بر آن شد که اعتبار لازم برای سال اول تهیه شده و فعالیت‌های مورد نیاز انجام شود.
در ادامه جلسه طرح ارتقا ۸ محصول مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام /


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
کارگروه.سلامت     شورای.برنامه‌ریزی     دکتر.عیسی.صفوی        

تاریخ بروز رسانی:   8 تير 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >