رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
1700 خدمت بهداشتی درمانی رایگان به مردم روستاهای درودگاه دشتستان ارائه شد

14 تير 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: در اردوی جهادی، بیش از هزار و 700 خدمات بهداشتی درمانی رایگان به مردم روستاهای درودگاه از توابع بخش سعدآباد دشتستان ارائه شد.

ماریا خویشدوست در حاشیه بازدید از این اردوی جهادی بیان کرد: ارائه خدمات بهداشتی درمانی رایگان به مردم از اقدامات خداپسندانه‌ای است که توسط گروه جهادگران فاطمی و با همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی جابر بن حیان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر انجام می‌شود.
خویشدوست افزود: در این اردوی جهادی با مستقر شدن متخصص داخلی، عفونی، زنان و زایمان، ارتوپد، دکتر اطفال، چشم‌پزشک، جراح عمومی و کلینیک سیار دندانپزشکی و همچنین کارشناسان سلامت روان و تغذیه در حدود هزار و 759 خدمت پزشکی پرستاری، مامایی و مشاوره به‌صورت رایگان ارائه شده است.
وی خاطرنشان کرد: با همکاری شوراهای اسلامی روستاها و شهرها، این برنامه تداوم خواهد داشت و تمام مناطق کم برخوردار و دور از دسترس از خدمات رایگان بهداشتی و درمانی بهره‌مند خواهند شد.
این اردوی جهادی در طی دو روز با همکاری فرمانداری، دفتر نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، گروه جهاد گران فاطمی، شبکه بهداشت و درمان، سازمان بسیج جامعه استان، بخشداری سعدآباد، دهیاری و شورای اسلامی درودگاه، پایگاه مقاومت بسیج وحدت درودگاه، آموزش‌وپرورش بخش سعدآباد و کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان شهید گنجی برازجان انجام گرفت.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و همچنین رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان ضمن بازدید از این اردوی جهادی از زحمات و تلاش گروه جهادگران فاطمی تقدیر و تشکر کردند.

انتهای پیام/ س.غ 3030

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     اردوی.جهادی     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   14 تير 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >