رئیس شبکه بهداشت و درمان جم:
شش خانه بهداشت در شهرستان جم احداث می‌شود

14 تير 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم خبر داد: به‌زودی 5 خانه بهداشت روستایی و یک پایگاه سلامت شهری با اعتبار 74 میلیارد ریال در شهرستان جم عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، احمد قاسمی در حاشیه نشست معاون اجرایی معاونت بهداشتی دانشگاه با بهورزان شهرستان جم اظهار داشت: این طرح‌های عمرانی جهت نوسازی و استقرار مراکز بهداشتی جدید در مناطق مختلف شهرستان است تا شاهد ارتقا و گسترش سطح خدمت‌رسانی به مردم باشیم.
قاسمی با بیان اینکه این 6 پروژه در قالب طرح جامع محرومیت‌زدایی با اعتبار 74 میلیارد ریال در شهرستان جم اجرایی می‌شود افزود: احداث خانه بهداشت در روستای جنوب جم و چم چشمه و بازسازی خانه‌های بهداشت روستای علی‌آباد، صیدی، حرمیک و پایگاه سلامت شهری خواجه احمدی از جمله پروژه‌های عمرانی است که به‌زودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.
وی با بیان اینکه این شش پروژه عمرانی دارای ردیف اعتباری می‌باشند افزود: خانه‌های بهداشت به‌عنوان اولین سطح از نظام سلامت از اهمیت بالایی برخوردارند و تلاش کرده‌ایم تا با راه‌اندازی یا نوسازی این مراکز حیاتی، خدمات اولیه به سهولت در اختیار مردم قرار گیرد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم خاطرنشان کرد: خانه‌های بهداشت روستایی، خدمات بهداشتی و درمانی از جمله مراقبت‌های مادران باردار و کودکان، سلامت باروري، کلرسنجی آب، بهداشت مدارس، بررسی وضعیت بهداشت محیط و ... را به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می‌دهند.
معاون اجرایی معاونت بهداشتی به همراه مدیر گروه توسعه شبکه و مسئول بهورزی دانشگاه از آموزشگاه بهورزی، شبکه بهداشت و درمان جم و زمین احداث خانه بهداشت روستای جنوب جم بازدید کردند.
انتهای پیام/ م.م 3020

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     معاون.اجرایی     احمد.قاسمی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.جم        

تاریخ بروز رسانی:   14 تير 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >