سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر:
کافه‌های عرضه‌کننده قلیان در بوشهر پلمب شدند

15 تير 1401
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: کافه‌های عرضه‌کننده قلیان در بوشهر پلمب شدند.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حمید حبیبی نیا اظهار داشت: در ادامه بازرسی‌های کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت از کافه‌ها و سفره‌خانه‌های شهرستان بوشهر، تعداد 4 باب کافه و سفره‌خانه به دلیل عرضه قلیان پلمب شدند.
وی بیان داشت: طرح مبارزه با عرضه قلیان در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی به‌طور مستمر و با جدیت ادامه دارد و بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت با هرگونه عرضه دخانیات در این‌گونه مراکز بدون اغماض برخورد می‌کنند.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به شکننده بودن وضعیت موجود بیماری کرونا و مشاهده روند افزایش آن در برخی از نقاط کشور، هرگونه سهل‌انگاری می‌تواند منجر به بروز پیک بعدی و از دست دادن جان تعدادی از هم‌وطنان گردد به همین سبب کارشناسان بهداشت محیط این مرکز به‌صورت 24 ساعته اقدام به بازرسی از مراکز و اماکن عمومی می‌نمایند و در صورت مشاهده عرضه قلیان مکان مذکور پلمب و پرونده متخلف جهت سیر مراحل قانونی به دادگاه ارجاع خواهد شد.
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر خاطرنشان کرد: شهروندان ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، هرگونه موارد نقض قوانین و مقررات بهداشتی از جمله عرضه دخانیات را با سامانه رسیدگی به شکایت مردمی وزارت بهداشت به شماره 190 مطرح نمایند.
انتهای پیام/ ا.س-3000
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پلمب.کافه     قلیان     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   15 تير 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >