معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد؛
آماده‌سازی بیمارستان‌های استان بوشهر برای مدیریت پیک احتمالی جدید کرونا

21 تير 1401
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیمارستان‌های استان بوشهر برای مدیریت پیک احتمالی جدید بیماری کرونا آماده‌سازی می‌شوند.

دکتر احمد یزدان پناه در نشست مجازی با روسای بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: آمادگی بیمارستان‌ها برای استمرار خدمات درمانی در بحران کرونا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
وی تصریح کرد: تمامی مسئولان بیمارستان‌ها موظف هستند قبل از آغاز موج احتمالی جدید، ظرفیت‌های درمانی خود را بررسی و برنامه‌ریزی لازم جهت مدیریت اثربخش از جمله تمهیدات لازم برای تدارک دارو و تجهیزات و اکسیژن را فراهم نمایند.
دکتر احمد یزدان پناه با قدردانی از تلاش‌های انجام شده برای ارائه خدمات به هم استانی‌های عزیز در زمان شیوع کرونا اضافه کرد: حوزه درمان استان بوشهر نیازمند ارتقاء جدی است و امیدواریم بتوانیم با تلاش‌های شبانه‌روزی و همت مدافعان سلامت خدمات در خور و شایسته‌ای به مردم شریف استان ارائه نماییم.
نشست ویدیو کنفرانسی سرپرست و روسای بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با دستور کار برنامه‌ریزی برای مقابله با شیوع موج جدید کرونا و ارائه خدمات باکیفیت درمانی در استان بوشهر برگزار شد.
در این نشست، روسای بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در رابطه با میزان آمادگی در بحران بیماری کرونا، گزارشی از وضعیت موجود، مشکلات، چالش‌ها، ظرفیت نیروی انسانی، تجهیزات، دارو، مسائل مالی و مراجعین کرونا را مطرح کردند.
انتهای پیام/ ش.م 2060
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست.مجازی     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     ویدیو.کنفرانس    

تاریخ بروز رسانی:   21 تير 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >