توسط معاون درمان به‌همراه تیم مدیریتی به صورت سرزده انجام شد؛
بازدید از اورژانس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر در راستای بررسی وضعیت استقرار تیم احیا / گزارش تصویری

24 تير 1401
در راستای بررسی وضعیت استقرار تیم احیا بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر، معاون درمان دانشگاه به صورت سرزده و شبانه از این مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر بازدید کرد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بامداد ٢٣ تیرماه به اورژانس بیمارستان شهدای خلیج فارس جهت بررسی وضعیت استقرار تیم احیا مراجعه کردیم که تمامی فرایندها بررسی شده و نحوه برخورد با بیمار بدحال که با مسمومیت دارویی و ایست قلبی تنفسی به بیمارستان انتقال داده شده بود مورد پایش قرار گرفت.
دکتر احمد یزدان‌پناه بیان داشت: ساعت ١٢:٢٢ بامداد پنجشنبه ٢٣ تیرماه بیمار وارد اورژانس شده و تمام فرآیندهای CPR از ابتدای ورود بیمار تا انتها مورد پایش قرار گرفت.
 وی ضمن تاکید بر تداوم بازدیدهای سرزده افزود: تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا در جهت بهبود فرآیندها و ارائه مطلوب‌ترین خدمت به هم استانی‌های عزیز گام برداریم.
در ادامه دکتر یزدان پناه از بخش اورژانس بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر نیز بازدید کرده و در جریان روند درمان بیماران بستری این بخش قرار گرفت.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر یادآور شد: از زحمات مجموعه درمان استان اعم از کادر اورژانس ١١۵، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان که به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات باکیفیت به هم استانی های عزیز هستند تقدیر می‌کنیم.
در این بازدید رییس اورژانس ١١۵ استان و کارشناسان معاونت درمان نیز حضور داشتند.

کلمات کلیدی:
بازدید.سرزده     شبانه     معاون.درمان     معاونت.درمان     بیمارستان.خلیج.فارس        

تاریخ بروز رسانی:   24 تير 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >