فرماندار جم تأکید کرد؛
لزوم تزریق دوز یادآور واکسن کرونا برای کارکنان ادارات

26 تير 1401
فرماندار جم گفت: با توجه به اعلام وزارت بهداشت و شیوع مجدد کرونا لازم است مردم و به‌خصوص کارکنان دستگاه‌های اجرایی به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، سید محمد احمد پور در حاشیه بازدید از مرکز واکسیناسیون شهر جم اظهار داشت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی و واکسیناسیون عمومی نقش به سزایی در کنترل بیماری کرونا در سطح کشور داشت.
احمد پور با تأکید بر اهمیت نقش واکسیناسیون در کاهش آمار فوتی‌ها و بستری‌ها افزود: با توجه به شیوع مجدد ویروس کووید 19 و تأکید وزارت بهداشت بر تزریق دوز یادآور واکسن کرونا، لازم است مردم و به‌خصوص کارکنان دستگاه‌های اجرایی به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند. وی افزود: مدیران ادارات و نهادها برای تزریق دوز یادآور کارمندان، اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهند.
رئیس شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان جم تصریح کرد: با توجه به در پیش بودن بازگشت حجاج و شروع مراسمات مذهبی و ایام محرم، نیاز است شهروندان علاوه بر استفاده از ماسک، سایر پروتکل‌های وزارت بهداشت را رعایت کنند تا ضمن بهره‌مندی از فضیلت این روزها، سلامتی خود و دیگران را نیز حفظ کنند.
احمد پور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت کشور افزود: تلاشگران عرصه سلامت در بخش‌های درمان و بهداشت دین خود را به مردم ادا کردند و لازم است که ما نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و واکسیناسیون، مانع شیوع کرونا شویم تا به‌نوعی از زحمات این عزیزان قدردانی کرده باشیم.–
گفتنی است فرماندار جم در این بازدید، دوز چهارم واکسن کرونای خود را نیز تزریق کرد.
انتهای پیام/ م.م 3020

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
فرماندار.جم     واکسیناسیون.کرونا     سید.محمد.احمدپور     بازدید.مراکز.واکسیناسیون    

تاریخ بروز رسانی:   26 تير 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >