کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای شهرستان دشتستان:
جریمه متصدیانی که موازین بهداشتی را رعایت نکنند، به 4 برابر افزایش یافت

10 امرداد 1401
کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان دشتستان از افزایش 4 برابری جریمه متصدیانی که موازین بهداشتی را رعایت نکنند خبر داد.

سیده فاطمه حسینی در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان افزود: بازرسان بهداشت محیط در سطح شهرستان با وجود گرمای هوا و سختی کار، برحسب وظیفه نظارتی خود، بارها به صنوف مختلف مراجعه و پیگیر رفع نواقص بهداشتی آن‌ها می‌شوند.
وی در نشست مشترکی که با رئیس و کارشناسان سازمان تعزیرات شهرستان برگزار شد بر لزوم اهمیت رعایت موازین بهداشتی در صنوف تأکید کرد و افزود: متأسفانه برخی از صنوف علی‌رغم آموزش‌های مستمر، نسبت به رفع نواقص بهداشتی خود اقدام نمیکنند که این موضوع تهدیدی برای سلامت مراجعین به این صنوف است و شبکه بهداشت و درمان ناگزیر از معرفی متخلفین به مراجع قضایی از جمله تعزیرات حکومتی است.
کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: با توجه به افزایش جرائم تعزیرات، از متصدیان می‌خواهیم با همکاری و تعامل بیشتر با بازرسین بهداشتی و رفع به‌موقع نواقص محل کار خود، مانع از پیگیری قضایی شوند.
حسینی خاطرنشان کرد: شهروندان در هر نقطه شهرستان در صورت مشاهده موارد غیربهداشتی در صنوف، مراتب را با تلفن گویای ۱۹۰ در میان گذارند و مطمئن باشند در کمترین زمان پیگیری لازم صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/ س.غ 3030

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
جریمه     سیده.فاطمه.حسینی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   10 امرداد 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >