با گزارش به سامانه ۱۹۰؛
بالغ‌بر یک تن ضایعات مرغ در شهر جم جمع‌آوری و معدوم شد

29 امرداد 1401
کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان جم گفت: مقدار یک تن و 300 کیلوگرم ضایعات مرغ به دلیل عدم اخذ مجوزهای لازم و نامشخص بودن موارد مصرف آن در خارج از استان، با دستور دادستانی جمع‌آوری و معدودم شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، مجید ابراهیمی اظهار داشت: در تماس یک شهروند با سامانه ۱۹۰ وزارت بهداشت، گزارشی مبنی بر اقدام مشکوک یک فرد مبنی بر جمع‌آوری ضایعات مرغ از مرغ فروشی‌های شهر جم داده شد.
ابراهیمی افزود: در بازدید مشترک کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و اداره دامپزشکی جم از مرغ فروشی‌های سطح شهر، عامل جمع‌آوری‌کننده شناسایی شد.
وی بابیان اینکه در این بازدید بالغ‌بر یک تن ضایعات مرغ جمع‌آوری و معدوم شد گفت: در بازدید از محل دپوی وی، مقدار ۱۳۰۰ کیلوگرم ضایعات مرغ پیدا شد و به دلیل عدم اخذ مجوزهای لازم و نامشخص بودن موارد مصرف آن در خارج از استان، با دستور دادستانی جمع‌آوری و معدودم شد و صنف متخلف نیز پلمب و پرونده قضایی برای وی تشکیل شد.
کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان جم با اشاره به اینکه تعداد 75 شکایت در سامانه 190 به ثبت رسیده است خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند تخلفات بهداشتی صنوف را به سامانه تلفنی ۱۹۰ اطلاع دهند تا در اولین فرصت بررسی شود.
انتهای پیام/ م.م 3020

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
ضایعات.مرغ     مجید.ابراهیمی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.جم        

تاریخ بروز رسانی:   29 امرداد 1401

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >