به مناسبت آغاز هفته دولت؛
ایستگاه سلامت در فرمانداری شهرستان بوشهر برپا شد

2 شهريور 1401
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر از برپایی ایستگاه سیب سبز سلامتی در فرمانداری این شهرستان هم‌زمان با هفته دولت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حمید حبیبی نیا گفت: این ایستگاه ویژه ماه محرم و باهدف انجام تن‌سنجی، بررسی ارزیابی قامتی، فشارخون و مشاوره تغذیه و رژیم‌ درمانی جهت ارزیابی سلامت کارکنان و مسئولین ادارات برپاشده است.
وی اضافه کرد: در این ایستگاه جمع کثیری از مسئولین و کارشناسان شهرستانی مورد تست قرار گرفتند و علاوه بر کنترل و اندازه‌گیری فشارخون، کادر بهداشتی حاضر در ایستگاه، آموزش‌های لازم در خصوص بیماری فشارخون و راه‌های جلوگیری از ابتلا به این بیماری را در جهت خود مراقبتی در اختیار آن‌ها قرار دادند و به افراد دارای فشارخون بالا توصیه‌های لازم جهت مراقبت و پیگیری درمان را توصیه کردند.
فرماندار بوشهر در حاشیه برپایی ایستگاه سلامت و نشست شورای اداری شهرستان که جهت برنامه‌ریزی فعالیت‌های مرتبط گرامیداشت هفته دولت و پروژه‌های عمرانی برگزار شده بود با تقدیر و تشکر از همکاری و همراهی رئیس مرکز بهداشت شهرستان و همکاران خدمات دهنده در این ایستگاه بیان داشت: خدمات و تلاش‌های مجموعه بهداشت و درمان شهرستان بر کسی پوشیده نیست و این عزیزان در این تمام ایام خالصانه و بدون هیچ توقعی به مردم نجیب این شهرستان خدمت می‌کنند.
صالح رحیمی افزود: کار کردن با این روحیه و کاهش آلام مردم نقشی مؤثر در خنثی کردن توطئه دشمنان دارد و از طرفی مردم بصیر و انقلابی نیز تلاش‌ها و خدمات خدمتگزاران خود را می‌بینند و اگر بدانند که مسئولان در کنار آنان هستند، نواقصات موجود را تحمل خواهند کرد.
انتهای پیام/ ا.س-3000
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
ایستگاه.سلامت     هفته.دولت1401     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا        

تاریخ بروز رسانی:   2 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >