در هفته دولت صورت گرفت؛
پزشکان بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر تقدیر شدند

5 شهريور 1401
فرماندار به همراه مسئولین شهرستان دیر به مناسبت هفته دولت و روز پزشک از بیمارستان امام هادی (ع) بازدید و از پزشکان این بیمارستان تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر، یونس باربرز از بخش‌های مختلف بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر بازدید و نحوه ارائه خدمات به مردم را بررسی کرد و همچنین با برخی پزشکان گفت‌وگو و خدمات درمانی را موردبررسی قرار داد.
فرماندار در این بازدید اظهار داشت: با توجه به وضعیت اقتصادی امسال شاهد رشد قابل‌توجهی در افتتاح پروژه‌های مختلف هستیم.
یونس باربرز اضافه کرد: در سال آینده امیدواریم با حل مشکلات بتوانیم پانسیون ۱۲ واحدی امام هادی (ع) شهرستان دیر را افتتاح کرده و مشکلات پزشکان این بیمارستان را رفع کنیم.
رئیس بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر نیز ضمن تبریک هفته دولت و روز پزشک خدمت دولتمردان و پزشکان که برای رفاه و سلامت مردم تلاش می‌کنند اظهار داشت: بیمارستان امام هادی (ع) دیر با توجه به داشتن کلینیک فعال دارای متخصصین مجرب در ۴ رشته اصلی داخلی، کودکان، زنان و رادیولوژی به‌صورت ۶ روز و تخصص قلب ۲ روز در هفته و همچنین خدمات رادیولوژی و آزمایشگاه به همشهریان محترم خدمات ارائه کند.
دکتر محمدرضا صالحی اضافه کرد: از برنامه‌های آینده بیمارستان راه‌اندازی دیالیز خیر ساز است که با توجه به اتمام ساختمان در شرف تجهیز و افتتاح در آینده نزدیک است که امید است با افتتاح این بخش باری از دوش بیماران دیالیزی و خانواده‌های بیماران که هم‌اکنون برای انجام دیالیز به شهرهای هم‌جوار مراجعه می‌کنند برداشته شود.
در این برنامه از پزشکان بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر با اهدا شاخه گل و لوح سپاس تقدیر شد.
انتهای پیام /ع.ا 5010


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بیمارستان.امام.هادی     شهرستان.دیر     تقدیر.از.پزشکان     روز.پزشک     هفته.دولت     بازدید    
فرماندار.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   5 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >