پیام سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز داروساز

5 شهريور 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر با صدور پیامی پنج شهریورماه، روز بزرگداشت محمد بن زکریای رازی و روز داروساز را تبریک گفت.

وی در پیام خود آورده است:
"بسمه‌تعالی
دوران نفس‌گیر شیوع منحوس کرونا، تحریم‌های غیرانسانی و خلاف حقوق بشر مدعیان غربی و تأمین داروهای موردنیاز بیماران در سخت‌ترین شرایط، نقش و جایگاه داروسازان کشور عزیزمان را دوچندان آشکار کرد.
داروسازان ایران اسلامی توانستند در بدترین شرایط حاکم بر جامعه بشری یعنی شیوع ویروس منحوس کرونا علاوه بر تأمین نیازهای دارویی کشور، داروهایی که می‌توانست برای بهبود حال بیماران کرونایی مؤثر باشد را نیز تولید کنند.
تولید داخلی واکسن کرونا با توان دانشمندان ایرانی در شرایطی که بسیاری از کشورها از فروش واکسن به کشورمان جلوگیری می‌کردند، نشان از توانمندی صنعت داروسازی کشور است.
روز بزرگداشت محمد بن زکریای رازی و روز داروساز فرصتی است تا خدمات و تلاش تمام داروسازان و تلاشگران عرصه تأمین، توزیع و عرضه خدمات دارویی را ارج گذاشته و همچنین تشکر ویژه‌ای از همکاران داروساز خود داشته باشم که همواره دغدغه تأمین نیازهای دارویی بیماران را داشته و علیرغم مشکلات متعدد توانسته‌اند این نیازها را تأمین کنند.
این‌جانب، فرارسیدن پنج شهریورماه، روز بزرگداشت محمد بن زکریای رازی و روز داروساز را به همکاران پرتلاش خود در سراسر استان بوشهر تبریک عرض نموده و سلامتی و موفقیت‌های روزافزون جامعه ارجمند داروسازی از خداوند بزرگ مسئلت دارم.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
پنجم شهریور ۱۴۰۱"

انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
روز.داروساز     پیام.تبریک     سرپرست.دانشگاه     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   5 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >