یک روز با هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پایتخت انرژی ایران/ گزارش تصویری

6 شهريور 1401
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، تیم هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سومین روز از هفته دولت در عسلویه حضور یافتند.

در این سفر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به همراه معاونین، ابتدا با همراهی فرماندار عسلویه و معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی وی، بخشدار مرکزی عسلویه، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر نخل تقی و مسئولین ادارات شهرستان، پانسیون پزشکان و سرایداری مرکز خدمات جامع سلامت شهری نخل تقی را افتتاح کردند.
در ادامه دکتر ملکی‌زاده و هیأت همراه در نشستی با کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه ضمن بررسی مشکلات، به مناسبت روز کارمند با اهدای شاخه گل روز کارمند را گرامی داشته و از آنان قدردانی کردند.
سپس هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با برگزاری اولین جلسه شهرستانی خود با حضور فرماندار و امام‌جمعه شهرستان عسلویه، رئیس شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس و مسئولین شهرستان عسلویه مشکلات حوزه سلامت این شهرستان را بیان و راهکارهای رفع آن را موردبررسی و ارزیابی قراردادند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و هیأت همراه با حضور در نماز جمعه شهرستان عسلویه ضمن بازدید از ایستگاه سلامت و میز خدمت، در بین نماز، سخنرانی و مردم را از اقدامات حوزه سلامت آگاه نمودند.
دکتر ملکی‌زاده با همراهی تیم مدیریت شبکه بهداشت و درمان، امام‌جمعه شهرستان، معاون سیاسی، امنیتی فرماندار، بخشدار، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر چاه مبارک با حضور در بیمارستان شهید سلیمانی ضمن تجلیل از کارکنان این بیمارستان با اهدای شاخه گل، به بررسی راهکارهای رفع مشکلات شهروندان در مراجعه به این بیمارستان پرداختند.
پایان‌بخش سفر یک‌روزه هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر حضور در مرکز خدمات جامع سلامت چاه مبارک، تقدیر از کارکنان این مرکز با اهدای گل و بررسی مشکلات آن بود.

انتهای پیام/ م.ک 3090

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    هیأت.رئیسه     روز.کارمندشبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   6 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >