معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
توسعه زیرساخت‌های درمانی باید با برنامه و منطقی باشد/ گزارش تصویری

6 شهريور 1401
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: توسعه زیرساخت‌های درمانی در استان باید با برنامه جامع، آینده‌نگر، علمی و منطقی باشد.

دکتر احمد یزدان‌پناه در نشست با بخشدار و اعضای شورای شهر ریز گفت: اگر برای توسعه و احداث مراکز درمانی بر پایه احساسات و بدون برنامه به جامعه وعده دهیم نتیجه‌ای جز شکست و عدم تحقق وعده‌ها به همراه نخواهد داشت.
دکتر یزدان‌پناه افزود: مرکز خدمات جامع سلامت بخش ریز از امکانات مناسبی برخوردار است و ارتقاء کیفیت خدمات آن در اولویت قرار دارد.
وی ادامه داد: به‌منظور رفع نیازهای اورژانسی مردم بخش ریز در گام نخست مجوز ساخت درمانگاه به موسسه بسیجیان داده‌شده است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ادامه داد: در گام بعدی توسعه خدمات پاراکلینیکی با حضور نیروی‌های درمانی آموزش‌دیده قرار دارد که موجب ارتقاء کیفیت خدمات خواهد شد.
دکتر یزدان‌پناه تصریح کرد: با توجه به حجم ترددهای جاده‌ای و همچنین فاصله زمانی تا بیمارستان، وجود پایگاه اورژانس با دو آمبولانس در این بخش ضروری است.
وی ادامه داد: باهمت شهرداری و شورای شهر ریز و خیر سلامت، پایگاه اورژانس شهری در بخش ریزی احداث می‌شود.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: رسالت اصلی ما در حوزه سلامت ارائه خدمات باکیفیت در راستای تحقق عدالت اجتماعی است که اگر بر پایه برنامه‌ریزی جامع و آینده‌نگر نباشد محکوم به شکست است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سفر به شهرستان جم، با حضور در بخش ریز از مراکز خدمات جامع سلامت این بخش بازدید کرد. وی در این سفر با حضور در ساختمان دهیاری تشان به معاینه و ارائه رایگان خدمات چشم‌پزشکی مردم پرداخت.


انتهای پیام/ م.پ-1025
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     بخشدار.اعضای.شورای     شهر.ریز        

تاریخ بروز رسانی:   6 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >