سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
رفع مشکلات پذیرش بیمه‌ای بیمارستان شهید سلیمانی مستلزم اخذ پروانه بهره‌برداری است/گزارش تصویری

7 شهريور 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بازدید از بیمارستان شهید سلیمانی شهر چاه مبارک عسلویه گفت: رفع مشکلات پذیرش بیمه‌ای بیمارستان شهید سلیمانی مستلزم اخذ پروانه بهره‌برداری است.

دکتر حسن ملکی زاده افزود: تلاش همه مدافعان سلامت رضایتمندی مردم و افزایش سطح سلامت آن‌هاست و این امر مستلزم همکاری‌های داخلی است.
وی اذعان داشت: در صورتی تعامل‌های حوزه سلامت نتیجه‌بخش خواهد بود که مردم آثار آن را در ارتقاء زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی و به‌ویژه افزایش دسترسی عادلانه به خدمات به شکل محسوسی لمس کنند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: مراجعه مردم به بیمارستان‌ها به‌منظور کاهش هزینه‌های درمان است و تحمیل هزینه سنگین به بیمار اجحاف در حق مراجعه‌کنندگان است.
وی اذعان داشت: انتظار مردم از بیمارستان شهید سلیمانی که نام سردار دل‌ها را یدک می‌کشد ارائه مطلوب خدمات با بهترین کیفیت و کمترین هزینه تحمیل‌شده به بیمار است.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، سرپرست و هیئت‌رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با همراهی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار، امام‌جمعه عسلویه، بخشدار، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر چاه مبارک و سایر مسئولین محلی ضمن بازدید از بیمارستان شهید سلیمانی چاه مبارک با اهدای گل از زحمات پرسنل این بیمارستان تقدیر کردند.
انتهای پیام/ م.ک 3090

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بیمارستان.شهید.سلیمانی     چاه.مبارک     شهرستان.عسلویه     بازدید     سرپرست.دانشگاه     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   7 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >