در آخرین روز از هفته دولت انجام گرفت؛
عملیات اجرایی پایگاه بهداشتی حجت (عج) در شهر برازجان آغاز شد

8 شهريور 1401
در هفتمین روز از هفته دولت با حضور مسئولین شهرستان دشتستان، عملیات اجرایی پایگاه بهداشتی حجت (عج) در شهر برازجان شهرستان دشتستان اجرایی شد.

انتهای پیام /


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در آیین عملیات اجرایی پایگاه بهداشتی حجت (عج) گفت: شهر برازجان دارای ۶ مرکز خدمات جامع سلامت و ۴ پایگاه بهداشتی غیر ضمیمه است که جمعیتی در حدود ۱۱۶ هزار و ۵۰۳ نفر را پوشش می‌دهند.
 ماریا خویشدوست افزود: پایگاه بهداشتی حجت در زمینی به مساحت ۳۲۰ مترمربع و بااعتباری در حدود ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از محل اجرای محرومیت‌زدایی در منطقه کارگر شهر برازجان احداث خواهد شد.
 خویشدوست تصریح کرد: این پایگاه دارای جمعیتی در حدود ۱۰ هزار و ۱۰۰ نفری باشد که ازلحاظ بعد خانوار و شاخص جمعیتی از مناطق جوان شهر برازجان محسوب می‌شود و با احداث این پایگاه، خدمات بهداشتی و درمانی در فضایی فیزیکی مطلوب به خانوارهای ساکن در محلات فاز یک بلوار امام خامنه‌ای، ۶۹ هکتاری، آب‌رسانی، کوی کارگر و خیابان زیتون ارائه خواهد شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان بیان کرد: ارتقای سلامت از مقوله‌های مهم توسعه هر جامعه‌ای است و با نوسازی، بازسازی و تجهیز زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در شهرستان سطح ارائه خدمات را ارتقا دهیم و این مهم با مشارکت اجتماعی و مسئولیت‌های اجتماعی سایر دستگاه‌ها امکان‌پذیر است.

انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
هفته.دولت     آغاز.عملیات.اجرایی     پایگاه.بهداشتی.حجت     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   8 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >