سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر الزامات قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را اجرا می‌کند/ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛ جدی در موضوع جوانی جمعیت

21 شهريور 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از معدود دستگاه‌های استان بوشهر است که بسیاری از الزاماتی که قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به عهده آن گذاشته است را اجرا می‌کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر حسن ملکی‌زاده در چهارمین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت گفت: مواردی از قانونی جوانی جمعیت هنوز اجرا نشده است، نیازمند زیرساخت‌های گسترده‌تری است که تمامی معاونت‌های دانشگاه پیگیر حل آن‌ها می‌باشند.
وی گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در موضوع جوانی جمعیت باید پیشرو، همه دستگاه‌ها و سازمان‌ها باشد.
رئیس قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: تمامی نیروهای متخصص و متعهد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، متعهدانه به وظایف خود در این زمینه عمل می‌کنند.
دبیر قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: اولویت‌بندی وظایفی که قانون به عهده ما گذاشته اساس کار است.
دکتر قاسم برجوئی‌فرد اظهار داشت: برقراری منظم نشست‌های قرارگاه جمعیت و پیگیری مصوبات و وضعیت اجرای آن‌ها، از نقاط قوت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: سه جلسه قبلی قرارگاه ۲۳ مصوبه داشته است که تمامی آن‌ها اجرا شده است.
در چهارمین جلسه قرارگاه جمعیت، معاونت‌های دانشگاه علوم پزشکی به تشریح عملکرد خود در زمینه مصوبات قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت پرداختند. پیگیری ساخت خوابگاه‌های متأهلی، راه‌اندازی مرکز تخصصی درمان ناباروری و مشکلات مهدکودک‌های دانشگاه از مواردی بودند که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفتند.
مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست، معاون توسعه مدیریت و منابع، معاون آموزشی، معاون فرهنگی دانشجویی، معاون غذا و داروی دانشگاه و مدیرکل بیمه سلامت استان نیز در این نشست حضور داشتند.

انتهای پیام/ م.ب ۲۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
سرپرست.دانشگاه     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     چهارمین.جلسه     قرارگاه.جمعیت    

تاریخ بروز رسانی:   21 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >