رئیس شبکه بهداشت و درمان جم:
متوسط عمر ساختمان خانه‌های بهداشت جم ۱۲ سال است

22 شهريور 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم گفت: با بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی در حال ساخت، عمر مفید ساختمان خانه‌های بهداشت در شهرستان جم به ۱۲ سال می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، احمد قاسمی در مراسم تجلیل از بهورزان شهرستان جم با اشاره به اهمیت خدمت‌رسانی به مردم در حوزه سلامت اظهار داشت: خدمت صادقانه برای قشر عظیمی از مردم در روستاها، توفیقی است که بهورزان از آن برخوردارند و همواره دعای خیر مردم پشتوانه این قشر زحمتکش است.
قاسمی اعتماد مردم به بهورزان را یکی از سرمایه‌های اصلی حوزه سلامت دانست و گفت: در ایام کرونا علی‌رغم تبلیغات ضد واکسنی که بود، مردم به وزارت بهداشت اعتماد کرده و پوشش ۸۵ درصدی واکسیناسیون کرونا در شهرستان جم خود گواهی بر این موضوع است.
وی با بیان اینکه آموزشگاه بهورزی جم فرصتی استثنایی برای شهرستان جم است افزود: با توجه به تعداد بالای خانه‌های بهداشت روستایی و بهورزان این شهرستان، راه‌اندازی این آموزشگاه یکی از نیازهای اصلی حوزه سلامت بود که هم‌اکنون با ۱۱ نوآموز در حال فعالیت است.
قاسمی با اشاره به اینکه تأمین و تکمیل چارت نیروهای بهورز در خانه‌های بهداشت روستایی از اولویت‌های این شبکه بوده است گفت: به دنبال اخذ مجوزهای لازم جهت جذب بهورز جدید برای تکمیل و جایگزینی نیروهای بازنشسته هستیم که پس از طی مراحل قانونی، اطلاع‌رسانی و به‌کارگیری می‌شوند.
وی از آغاز عملیات اجرایی ۵ خانه بهداشت روستایی در هفته دولت امسال خبر داد و افزود: خانه بهداشت چم چشمه و پایگاه سلامت خواجه احمدی شهر جم نیز پس از برگزاری مناقصه و رفع مشکل مالکیت زمین، احداث می‌شوند و پروژه‌های فعال عمرانی این شبکه به ۷ خانه بهداشت در سال ۱۴۰۱ می‌رسد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم خاطرنشان کرد: متوسط عمر ساختمان خانه‌های بهداشت در سطح شهرستان به ۱۲ سال رسیده است.

انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.بهورز     احمد.قاسمی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.جم        

تاریخ بروز رسانی:   22 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >