معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
تکمیل تجهیزات پزشکی و جذب پزشکان فوق تخصص را در دستور کار داریم/ ارائه خدمات باکیفیت به مردم از اولویت‌های دانشگاه است

29 شهريور 1401
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تکمیل تجهیزات پزشکی و جذب پزشکان فوق تخصص را برای تکمیل چرخه ارائه خدمات باکیفیت به مردم شریف استان بوشهر علاوه بر کارهای روزمره در دستور کار داریم.

دکتر احمد یزدان پناه در نشست با نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر و امام‌جمعه بوشهر اظهار داشت: در روزهای گذشته فوق تخصص عروق برای اولین بار در استان اضافه کرده‌ایم که مانع از اعزام خیلی از بیماران می‌شود.
وی تصریح کرد: جذب پزشک متخصص و فوق تخصص در رشته‌های مختلف در دستور کار ویژه معاونت درمان است چون وقتی نیروی انسانی متخصص کامل شد تجهیزات نیز بالطبع فراهم خواهد شد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در دو سال همه‌گیری کرونا که توأمان با مشکلات اقتصادی نیز بوده، حوزه سلامت به‌ویژه درمان را با چالش‌های زیادی از جمله مشکلات مالی روبرو کرده است.
دکتر یزدان پناه افزود: شرایط کرونایی و مشکلات اقتصادی، مدیریت بیمارستانی را دوچندان سخت و حتی در مواردی با مشکل روبرو کرده است که با عنایت رئیس دانشگاه در این مدت تجهیزات خیلی خوبی به بیمارستان‌های استان بوشهر اضافه‌شده است.
وی بابیان اینکه پزشکان متخصص مجربی در استان بوشهر هستند گفت: در حال پیگیری رفع کمبود نیروی انسانی متخصص و تجهیزات درمانی که در شان مردم شریف استان بوشهر باشد، هستیم.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: افق و دید بلند نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر و حمایت‌هایشان از حوزه سلامت انگیزه تیم مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را برای تلاش جهادی مضاعف کرده است.

انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
    نشست.نماینده.ولی.فقیه.در.استان.بوشهر     امام.جمعه.بوشهر     دانشگاه.علوم.پزشکی     دکتر.احمد.یزدان.پناه     معاون.درمان    

تاریخ بروز رسانی:   29 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >