مسئول پایگاه سیار انتقال خون استان بوشهر:
استقبال خوب جمی‌ها از اهدای خون در ایام اربعین حسینی/ گزارش تصویری

30 شهريور 1401
مسئول پایگاه سیار انتقال خون استان بوشهر از استقبال گسترده شهروندان شهرستان جم از ایستگاه سیار انتقال خون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، علی درویشی با اشاره به استقبال خوب جمی‌ها از پایگاه سیار انتقال خون اظهار داشت: پایگاه سیار انتقال خون استان بوشهر به مدت دو روز در شهرستان جم مستقر شد و با استقبال خوبی از سوی شهروندان جمی همراه بود.
درویشی بابیان اینکه ۲۰۰ نفر در طی این دو روز خون اهدا کردند افزود: این پایگاه به مدت دو روز و با ظرفیت هشت تخت خون‌گیری در شیفت صبح فعال بود و با توجه به ظرفیت‌ها و محدودیت‌هایی موجود و علی‌رغم استقبال مردم، امکان خون‌گیری از سایر افراد نبود.
وی خاطرنشان کرد: پایگاه‌های سیار انتقال خون استان بنا به نیاز و با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در شهرستان‌های استان مستقر می‌شوند و از اهداکنندگان خون دریافت می‌کنند.
مسئول پایگاه سیار انتقال خون استان بوشهر افزود: بر اساس برنامه زمان‌بندی شده و در صورت نیاز سعی داریم در طول سال در شهرهایی که فاقد پایگاه ثابت انتقال خون هستیم، حداقل ۳ الی ۴ بار تیم سیار انتقال خون استان مستقر شود.
درویشی با اشاره به اینکه در چهار شهر استان پایگاه ثابت انتقال خون مستقر است افزود: شهرهای بوشهر، برازجان، گناوه و کنگان دارای پایگاه ثابت می‌باشند که مردم می‌توانند جهت اهدای خون به آن‌ها مراجعه کنند.
گفتنی است در برپایی این پایگاه دو روزه، بسیج جامعه پزشکی جم، شبکه بهداشت و درمان جم، بیمارستان توحید جم، سپاه حضرت عباس (ع) جم، درمانگاه تأمین اجتماعی جم و اتاق اصناف شهرستان جم مشارکت داشتند.
انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
اهدا.خون     اربعین     علی.درویشی     شهرستان.جم        

تاریخ بروز رسانی:   30 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >