رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
بازگشت رنگ نارنجی کرونایی به نقشه استان بوشهر/ ۴۴ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

30 مهر 1401
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر از بازگشت رنگ نارنجی کرونایی به نقشه استان بوشهر خبر داد و گفت: در حال حاضر ۴۴ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر حسن ملکی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: طی شبانه‌روز گذشته ۳۳ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده و ۲۷ نفر نیز با حال خوب از این بخش‌ها ترخیص شدند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر اضافه کرد: در حال حاضر ۴۴ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند که متأسفانه دو نفر از بیماران کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
دکتر ملکی زاده از تداوم روزهای بدون فوتی کرونا خبر داد و افزود: تعداد جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر به ۲ هزار و ۲۳۰ نفر رسید.
۷۰ درصد شهرهای استان بوشهر در وضعیت آبی کرونایی قرار دارند
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر تعداد کل مبتلایان را ۱۰۸ هزار و ۶۳۳ نفر عنوان کرد گفت: بر اساس جدیدترین رنگ‌بندی کرونا، استان بوشهر دارای یک شهرستان در وضعیت نارنجی، دو شهرستان در وضعیت زرد و ۷ شهرستان در وضعیت آبی کرونایی است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر اضافه کرد: بر اساس آخرین رنگ‌بندی کرونایی، شهرستان‌های بوشهر، دشتستان، دشتی، گناوه، کنگان، عسلویه و جم در وضعیت آبی کرونایی قرار هستند.
دکتر ملکی زاده با بیان اینکه همچنین شهرستان‌های دیلم و دیر در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند گفت: بر اساس رنگ‌بندی جدید، شهرستان تنگستان در وضعیت نارنجی کرونایی قرار گرفته است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر خاطرنشان کرد: بر اساس رنگ‌بندی جدید، شهرستان تنگستان نسبت به هفته قبل از زرد کرونایی به نارنجی تغییر رنگ کرونایی داده است و همچنین دو شهرستان دشتی و گناوه نیز از وضعیت زرد کرونایی به آبی تغییر رنگ کرونایی داده‌اند.
انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    آمار.جدید.بستری     کرونا.ویروس     استان.بوشهر     دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    
رئیس.دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   30 مهر 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >