معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
مراجعه بیش ۱۰۰۰ کودک با علائم بیماری تنفسی به بیمارستان شهید گنجی برازجان در یک ماه اخیر/ بستری کودکان نسبت به گذشته افزایش ۶ برابری داشته است

9 آبان 1401
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از مراجعه و بستری هزار و ۱۹۲ کودک در یک ماه گذشته در بیمارستان شهید گنجی برازجان خبر داد.

دکتر احمد یزدان پناه در حاشیه بازید سرزده در نیمه‌شب گذشته از بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان اظهار داشت: شیوع بیماری‌های تنفسی به‌خصوص آنفلوانزا افزایش یافته است و کودکان بیشترین ابتلا به این ویروس را داشته‌اند.
وی با بیان اینکه این بازدیدهای سرزده و بدون اطلاع را برای بررسی وضعیت رسیدگی به مردم و بیماران است تصریح کرد: در یک ماه گذشته هزار و ۳۹۲ بیمار با علائم تنفسی در بیمارستان شهید گنجی برازجان بستری شده‌اند.
دکتر یزدان پناه اضافه کرد: در یک ماه گذشته ۲۰۰ بیمار بزرگ‌سال نیز در بیمارستان شهید گنجی برازجان با علائم حاد تنفسی بستری شده‌اند.
وی از افزایش ۶ برابری بستری کودکان نسبت به مدت مشابه سال قبل در بیمارستان شهید گنجی برازجان خبر داد و تصریح کرد: سه بخش اطفال، یک بخش اورژانس اطفال و یک بخش بزرگ‌سال در بیمارستان شهید گنجی برازجان برای خدمت‌رسانی و درمان بیماران حاد تنفسی در نظر گرفته شده است.
وی از شیوع بیماری‌های حاد تنفسی و ویروس آنفلوانزا در استان و شهرستان دشتستان خبر داد و گفت: بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان در راستای خدمت‌رسانی و درمان بیماران حاد تنفسی و افزایش ابتلای کودکان سه بخش این بیمارستان را برای بستری اطفال اختصاص داد و همچنین اورژانس اطفال نیز مانند قبل به این امر اختصاص داده شده است.
دکتر یزدان پناه اضافه کرد: ضمناً اضافه بر خدمات بیمارستان شهید گنجی، درمانگاه فرهنگیان در سطح شهر با ۲۰ تخت بستری نیز راه‌اندازی و به‌صورت شبانه‌روزی و در سه شیفت (صبح، عصر و شب) مشغول ارائه خدمات درمانی به بیماران و مراجعین عزیز است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیمه‌شب گذشته به‌صورت سرزده برای ارزیابی خدمت‌رسانی به بیماران و بررسی وضعیت رسیدگی به بیماران از لحاظ خدمات سرپایی، خدمات بستری، خدمات دارویی از بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان بازدید کرد.
انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
معاون.درمان.دانشگاه     دکتر.احمد.یزدانپناه     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان     شیوع.بیماری.تنفسی    

تاریخ بروز رسانی:   9 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >