فرماندار تنگستان:
بهترین شاخص برای پایش یک مسئول، رضایتمندی مردم است

10 آبان 1401
فرماندار تنگستان گفت: هرگاه بخواهیم فعالیت یک مسئول را در دوره خدمت خود به مردم مورد ارزیابی قرار دهیم باید ببینیم مردم در مورد آنچه می‌گویند زیرا بهترین شاخص برای پایش یک مسئول رضایتمندی مردم است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، احمد لطفی در مراسم تکریم و معارفه سرپرستان شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: رضایتمندی مردم بهترین شاخص برای اندازه‌گیری ثمربخش بودن حضور یک مسئول در هر مجموعه‌ای است که خوشبختانه در یک سال گذشته خدمات ارزشمندی در شهرستان توسط شبکه بهداشت و درمان اتفاق افتاد، کما اینکه مردم جان‌فشانی مجموعه بهداشت و درمان را در دوره کرونا فراموش نخواهند کرد.
فرماندار تنگستان با بیان اینکه نباید نیروهای کارآمد پس از پایان دوره خدمت خود کنار گذاشته شوند تأکید کرد: تجربه نعمت گران بهایی است که به سادگی به دست نمی‌آید لذا باید از ظرفیت مشاوره‌ای این افراد برای پیشبرد اهداف سازمانی در راستای خدمت به مردم استفاده کرد.
لطفی با بیان اینکه امروز توانسته‌ایم با در پیش گرفتن سیاست‌های درست در بحث بهداشت و درمان نیروهای زبده‌ای را پرورش دهیم اظهار داشت: در زمانی نه‌چندان دور ما مجبور بودیم از دیگر کشورها پزشک درخواست کنیم اما امروز جوانان این سرزمین حرف‌های زیادی در مباحث پزشکی برای گفتن دارند.
مقام عالی وزارت کشور در تنگستان گفت: ما هر چه عملکرد بهتری در مجموعه بهداشت و درمان داشته باشیم شاهد جامعه‌ای سالم‌تر و پویاتر خواهیم بود، کما اینکه با همین تلاش‌ها توانستیم بیماری کرونا را کنترل کنیم.
فرماندار تنگستان با تجلیل از خدمات مهندس ایرج زنده بودی به دلیل تلاش‌های صورت گرفته در شبکه بهداشت و درمان تنگستان، برای ماه زرافشون رفیعی به‌عنوان سرپرست جدید این مجموعه آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام / ن.ا 3010
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
فرماندار.تنسگتان     احمد.لطفی     تکریم.معارفه     رییس.شبکه.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   10 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >