مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر:
دشمن با فتنه‌انگیزی به دنبال این است که ضعف را در جامعه تجلی دهد/ لزوم هوشیاری و بصیرت دانشگاهیان

24 آبان 1401
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: دشمن با فتنه‌انگیزی به دنبال این است که ضعف را در جامعه تجلی دهد.

حجت‌الاسلام عباس دشتی در نشست راهبری فرهنگی، سیاسی و اجتماعی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه‌های استان بوشهر اظهار داشت: دشمن همواره از دو ابزار فتنه و نزاع استفاده می‌کند تا به خواسته‌های شوم خود دست یابد.
وی در رابطه با اغتشاشات اخیر در کشور ضمن لزوم هوشیاری و بصیرت دانشگاهیان نسبت به مسائل به وجود آمده گفت: در یک دفاع مقدس 43 ساله در حال دفاع از کیان ایران اسلامی در برابر فتنه‌انگیزی دشمن هستیم.
حجت‌الاسلام دشتی اضافه کرد: دشمن به دنبال این است که با فتنه‌انگیزی ضعف را در جامعه تجلی دهد و اقتدار و شوکت جمهوری اسلامی ایران را نزد همگان خدشه‌دار کند و لذا در این شرایط باید هوشیار و مراقب باشیم و برای دفاع از کیان ملت همه‌جانبه و شبانه‌روزی تلاش کنیم.
وی تصریح کرد: امروز کشور درگیر جنگ روایت‌هاست و رسانه دشمن سعی می‌کند با روایت گری اشتباه و آن‌گونه که مطلوب و در راستای رسیدن به اهداف خود است به ابهت کشور آسیب برساند.
حجت‌الاسلام دشتی افزود: کسانی که خوراک خبری خود را از رسانه‌های بیگانه دریافت می‌کنند هر شب نظام جمهوری اسلامی را در آستانه سقوط می‌بینند و روز بعد با اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران مواجه می‌شوند و همین دوگانگی این افراد را عصبی می‌کند و به دشمن فضا می‌دهد تا از ابزارهای خود برای ضربه زدن به کشور استفاده کنند.
عضو شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با تأکید بر اینکه امروز دانشگاه‌ها و مراکز علمی ما در خط مقدم هجمه‌های رسانه‌ای قرار دارند خاطرنشان کرد: دشمن با روایت سازی، محاصره فکری و بمباران رسانه‌ای ذهن نوجوان و جوان ما را به اسارت گرفته و می‌خواهد هرج‌ومرج و ناامیدی را در جامعه رواج دهد که در این شرایط همگان باید هوشیار باشند که دشمن دلسوز مردم نیست بلکه به دنبال سوریه سازی ایران و در نهایت تجزیه کشور است.
 مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر هتک حرمت به حرم شاه‌چراغ را محکوم و با ابراز تسلیت به خانواده‌های شهید این حادثه بیان داشت: یکی از ابزارهای دشمن استفاده از نخبگان جامعه و افراد مؤثر است، این ترفندی است که دشمن استفاده می‌کند تا افکار عمومی جامعه را آن‌گونه که می‌خواهد کارگردانی کند.
حجت‌الاسلام دشتی افزود: هر چند که فتنه انگیزان بارها در مسیر رسیدن به خواسته‌های خود شکست خورده‌اند، اما در شرایط فعلی تلاش می‌کند تا با کینه‌توزی و ایجاد تفرقه، بیش‌ازپیش به مردم‌آزار و اذیت برسانند، اما در نهایت این ایران اسلامی است که در قله افتخار ایستاده است.
نشست راهبری فرهنگی، سیاسی و اجتماعی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه‌های استان بوشهر با حضور مسئولین نهاد، رؤسا و معاونین مراکز آموزشی استان در سالن جلسات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نهاد.رهبری     حجت.الاسلام.دشتی     نشست.هم.اندیشی     روسای.دانشگاه.ها    

تاریخ بروز رسانی:   24 آبان 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >