معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
لزوم پایش و نظارت مستمر بر مراکز دندانپزشکی در استان بوشهر/ محور همه اقدامات حوزه سلامت افزایش میزان رضایتمندی مردم است

1 آذر 1401
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: پایش و نظارت مستمر بر مراکز دندانپزشکی در استان بوشهر به‌صورت منظم در حال انجام است.

دکتر احمد یزدان پناه در نشست هم‌اندیشی و هم سویی سیاست‌های نظارتي در واحد دندانپزشکی‌ اظهار داشت: دسترسی عادلانه و بهره‌مندی آحاد جامعه به خدمات با کیفیت، اثربخش، کارا در حوزه سلامت حائز اهميت است.
وی بر لزوم پایش و نظارت مستمر بر مراکز دندانپزشکی در استان بوشهر تأکید کرد و گفت: اولویت نخست مجموعه سلامت، افزایش رضایتمندی مردم از خدمات این حوزه است و ضرورت دارد محور همه اقدامات و برنامه‌ها و خدمات سلامت و افزایش میزان رضایتمندی مردم باشد.
دکتر یزدان پناه با تأکید بر محافظت مالی از شهروندان در مقابل هزینه‌های دندانپزشکی گفت: خوشبختانه بعد از سال‌ها تعرفه‌های مصوب وزارت بهداشت در حوزه دندانپزشکی ابلاغ‌شده است که این گام ارزشمندی است ولی نیاز به اصلاح دارد که در آن حقوق گیرنده و ارائه‌دهنده خدمت هر دو  در آن لحاظ شود.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: در این راستا نیاز است پیشنهاد‌هایی از سوی انجمن دندانپزشکی، دانشکده دندانپزشکی کارشناسی و به وزارت متبوع پیشنهاد شود.
در این نشست رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه، مسئولین ستاد معاونت درمان دانشگاه، نماینده نظام پزشکی در حوزه دندانپزشکی و کارشناسان نظارت بر درمان حضور داشتند.
انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     دندانپزشکی     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه        

تاریخ بروز رسانی:   1 آذر 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >