رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
نقطه قوت روابط عمومی دانشگاه، حضور نیروی انسانی خلاق، پویا و متخصص است/ گزارش تصویری

1 آذر 1401
مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: نقطه قوت مجموعه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، اهتمام و همت کارشناسان این بخش و درک صحیح آنان از حساسیت جایگاه شغلی خود است که منشأ آن حضور نیروی انسانی خلاق، پویا و متخصص در حوزه‌های مرتبط با روابط عمومی است.

دکتر محسن صحرانورد در حاشیه کارگاه آموزشی مسئولان روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دید مدیران در سازمان‌ها نسبت به زیرمجموعه‌های خود متأثر از عملکرد هر مجموعه است و در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در نگاه اول، فعالیت‌ها و تکاپوی مسئولان و کارشناسان روابط عمومی همواره ذهنیت مثبت مدیران را نسبت به این مجموعه شکل داده است.
وی با ابلاغ سلام و قدردانی رئیس دانشگاه از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه روابط عمومی ستاد و شهرستان‌ها افزود: آنچه از مجموعه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی برای ما مجسم شده، حساسیت، دغدغه و تلاش دلسوزانه مدیر و کارشناسان ستادی و مسئولان شهرستانی این مجموعه بوده است.
دکتر صحرانورد ادامه داد: جنس و نوع کار روابط عمومی نشان از حساسیت، دشواری و اهمیت امور محوله و رسالت سازمانی این بخش است.
رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ادامه گفت: بر این باوریم که ارتقاء تجهیزات و زیرساخت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضرورت دارد و تلاش‌های خود را برای تقویت این بخش نیز مضاعف خواهیم کرد.
مشاور اجرایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: گسترش ارتباط درون بخشی و هماهنگی هدفمند روابط عمومی معاونت‌ها، شبکه‌ها و بیمارستان‌ها با روابط عمومی ستاد باید به شکل منسجم و با برنامه انجام گیرد.
دکتر صحرانورد با اشاره به‌ضرورت پیشگامی و به‌روز بودن روابط عمومی افزود: بدون شک ارتباط و هماهنگی روابط عمومی در حوزه ستادی با حوزه ریاست می‌بایست با برنامه‌ریزی علمی و عملی بیش‌ازپیش تقویت شود تا خروجی آن افزایش سطح سواد سلامت جامعه و تبیین خدمات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای مردم خونگرم استان و مسئولان بالادستی باشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود در جمع مسئولان و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر چنین بیان نمود: نمی‌توان وجود نواقص در روابط عمومی را انکار کرد چراکه بخش عمده‌ای از مشکلات به دلیل وجود کمبودهای زیرساختی و تجهیزاتی و بخش دیگر آن به دلیل عدم تخصیص اعتبارات لازم رخ می‌دهد.
دکتر صحرانورد خاطرنشان کرد: آنچه به‌وضوح نواقص، مشکلات و کمبودها را کم‌رنگ نموده، تلاش و همت تمامی همکاران ما در روابط عمومی‌ ستاد، معاونت‌ها، بیمارستان‌ها و شبکه‌های بهداشت و درمان سراسر استان است.
نخستین کارگاه حضوری آموزش و توانمندسازی مسئولان و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سال جاری با موضوع عکاسی خبری توسط مدیریت روابط عمومی در سالن ابن‌سینای این دانشگاه برگزار شد، در حاشیه این کارگاه مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست در دیداری صمیمی با اهدای لوح تقدیر از زحمات همکاران این بخش تقدیر نمود.

انتهای پیام/ م.پ-1025

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
کارگاه.آموزشی     روابط.عمومی     دکتر.محسن.صحرانورد        

تاریخ بروز رسانی:   1 آذر 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >