معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
درخواست ۸۰ نیروی متخصص از معاونت درمان وزیر بهداشت برای استان بوشهر داده شده است/ بررسی ۶۸ پرونده دریافتی از خارج تعرفه پزشکان

8 آذر 1401
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: درخواست ۸۰ نیروی متخصص از معاونت درمان وزیر بهداشت برای استان بوشهر داده شده و امیدواریم بالای ۶۵ درصد از این نیاز بر اساس کمبودهایی که وجود دارد، برطرف شود.

دکتر احمد یزدان پناه در نشست پاسخگویی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر در سالن شهدای ایرنا اظهار داشت: بر اساس استراتژی معاونت درمان و سیاست دانشگاه تلاش شده کمبود مزمن استان در رشته‌های فوق تخصصی به‌صورت ویژه برطرف شود.
وی تصریح کرد: بر این اساس تلاش شده با تکمیل زیرساخت‌ها امسال فوق تخصص جراحی عروق، جراحی شبکیه چشم، لاپاراسکوپی، پیوند کلیه و داخلی و اطفال در استان بوشهر تأمین شود.
دکتر یزدان پناه درباره تعرفه‌های پزشکان گفت: بیشتر پزشکان استان بوشهر تعرفه‌ها را رعایت می‌کنند و یک عده معدودی در برخی از رشته‌ها هستند که ممکن است خارج از تعرفه مبلغی را درخواست کنند که مردم می‌توانند طبق سامانه وزارتی گزارش این افراد را بدهند.
وی ادامه داد: از بهمن سال گذشته تاکنون ۱۱ جلسه کمیسیون تعزیرات در دانشگاه برگزار و ۶۸ پرونده بررسی شد که ۱۳ پرونده به نظام پزشکی، ۱۱ پرونده به تعزیرات و سه پرونده نیز برای اجرای دستور به دادستانی ارسال شد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: آینده حوزه سلامت استان بوشهر روشن است، اما نیاز به کار، همدلی و تلاش شبانه‌روزی است.
انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست.پاسخگویی     اصحاب.رسانه     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه        

تاریخ بروز رسانی:   8 آذر 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >