۴۹ واحد مرغ فروشی و قصابی در شهرستان بوشهر تذکر و اخطار کتبی گرفتند

22 آذر 1401
کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: در طرح ضربت بازدید از صنوف مرغ فروشی و قصابی شهرستان بوشهر، ۴۹ واحد مرغ فروشی و قصابی تذکر و اخطار کتبی گرفتند.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ زهرا کمال اظهار داشت: در این طرح ضربتی از ۱۱۵ واحد مرغ فروشی و قصابی در شهرستان بوشهر بازدید به عمل آمد.
وی بیان داشت: با توجه به‌ضرورت نظارت و کنترل بر رعایت موارد بهداشتی در صنوف مرغ فروشی و قصابی شهرستان، طرح ضربتی بازدید از تمامی این واحدهای صنفی آغاز شد.
کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان بوشهر اظهار داشت: کارشناسان بهداشت محیط در ساعات اداری و خارج از وقت اداری برنامه نظارت ضربتی را در طی چهار روز متوالی اجرا نمودند.
وی افزود: در این طرح که با حضور ۱۹ نفر از بازرسان بهداشت محیط در قالب ۱۵ اکیپ انجام گرفت از ۱۱۵ واحد صنفی بازدید به عمل آمد.
این کارشناس اضافه داشت: در این طرح ۴۹ واحد مرغ فروشی و قصابی تذکر و اخطار کتبی گرفته‌اند، همچنین ۱۱ واحد به دلیل تخلفات بهداشتی به تعزیرات حکومتی معرفی گردیدند.
این کارشناس ملزم نمودن متصدیان صنوف مذکور به استفاده از روپوش، رعایت بهداشت ابزار و تجهیزات کار، رعایت بهداشت فردی و نظافت عمومی محل کار را از ضوابط این بازدیدها عنوان کرد و گفت: همشهریان در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی از سوی واحدهای مورد اشاره با شماره ۱۹۰ تماس گرفته و شکایت خود را مطرح نمایند.
انتهای پیام/ ا.س ۳۰۰۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
طرح.ضربت     زهرا.کمال     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   22 آذر 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >