پیک دوستی جامعه پزشکی و پرستاری با دوچرخه به بوشهر رسید

26 آذر 1401
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛ رحمت‌الله آزاد، دوچرخه‌سوار مازندرانی در ادامه مسیر رکاب زنی خود به مناسبت روز جهانی پرستار و قدردانی از زحمات جامعه پزشکی و پرستاری به بوشهر رسید.

این ورزشکار که از مسیر استان‌های تهران، قم، اصفهان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال بختیاری و خوزستان با دوچرخه عبور کرده است صبح روز پنجشنبه 24 آذرماه به مرکز استان بوشهر رسید مورد استقبال و تقدیر رئیس حوزه ریاست، مدیر دفتر پرستاری و مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قرار گرفت.
رحمت‌الله آزاد درباره این اقدام خود به خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: به دلیل مسئولیتی که در مقابل جامعه و مردم ‌دارم، تصمیم گرفتم به مناسبت گرامیداشت روز جهانی پرستار تعدادی از استان‌های کشور را باد چرخه رکاب بزنم و شهر به شهر حامل پیام از طرف جامعه پزشکان و پرستاران استان مازندران به دیگر استان‌های کشور باشم.
وی ادامه داد: همه سختی راه را تحمل می‌کنم تا به مردم عزیز کشورم بگویم که همه ما بخصوص جامعه پزشکی و پرستاران که شبانه‌روزی جهت کاستن دردها و آلام همنوعان خود از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کنند، در مقابل یکدیگر مسئولیم.
این دوچرخه‌سوار اهل مازندران خاطرنشان کرد: همه مردم هنگام بیماری و مشکلات انتظارشان از جامعه پزشکی بخصوص پرستاران عزیز این است که جهت کاستن از رنج‌ها در کنارشان باشند بدون اینکه ذره‌ای از خستگی و مشکلات این عزیزان را ببینند.
گفتنی است مسیر بعدی پیک دوستی جامعه پزشکی و پرستاری استان‌های هرمزگان و سیستان و بلوچستان است.

انتهای پیام/ م.پ-1025

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تقدیر     پیک.دوستی     دورچه.سوار     رحمت‌الله.آزاد        

تاریخ بروز رسانی:   26 آذر 1401

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >