معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
ارزیابی‌ها باعث رفع نواقص و رشد نقاط قوت خواهد شد/ ارزیابی‌ها در جهت ارتقاء سطح ارائه خدمات به مردم است/گزارش تصویری

14 دی 1401
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ارزیابی‌ها همواره در هر عرصه‌ای باعث رفع نواقص و رشد نقاط قوت در سیستم خواهد شد.

دکتر احمد یزدان پناه در حاشیه بازدید ارزیابان ارشد نظارت بر درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان شهید گنجی برازجان و مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر اظهار داشت: ارزیابی‌ها در جهت ارتقاء سطح ارائه خدمات به مردم است.
وی ضمن تقدیر از زحمات و ارزیابی‌های ارزیابان وزارت بهداشت تصریح کرد: ارزیابی‌ها همواره در هر عرصه‌ای باعث رفع نواقص و رشد نقاط قوت در سیستم خواهد شد و ما نیز از این ارزیابی‌ها در جهت ارتقاء سطح خدمات به مردم استقبال می‌کنیم و قطعاً از نگاه کارشناسانه، راهنمایی‌ها و تجارب ارزشمند ارزیابان وزارت بهداشت در پیشبرد اهداف حوزه درمان و آموزش استفاده خواهیم کرد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ارتقاء کیفیت خدمات، به حداقل رساندن خطاها در بخش‌های مختلف، بالا بردن پاسخگویی و جلب رضایت خدمت گیرندگان از مهم‌ترین مزایای ارزیابی بیمارستان‌ها است.
دکتر یزدان پناه گفت: ارزیابی بیمارستانی نقش بسزایی در بهبود کیفیت، ایمنی و اثربخشی خدمات بیمارستان‌ها دارد.
دکتر قناعت‌پیشه و مهندس گودرزی ارزیابان ارشد نظارت بر درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان شهید گنجی برازجان و مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر بازدید کردند.
دکتر احمد یزدان پناه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به همراه مديران ستادي معاونت درمان، ارزیابان ارشد نظارت بر درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را در این بازدیدها همراهی می‌کردند
انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     بیمارستان.خلیج.فارس     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   14 دی 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >