تکمیل چرخه درمان خانواده‌های شاهد و ایثارگر با بیمه تکمیلی

17 دی 1401
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با اشاره به ارایه خدمات درمانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران، بر لزوم استمرار و تکریم آنان در برخورداری از خدمات درمانی مورد نیاز تأکید کرد.

نعمت‌الله غلامپور در نشست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بیان کرد: برای کسانی‌که عزت، پیشرفت و قدرت جهانی برای ایران اسلامی رقم زده‌اند باید خدمات صادقانه شود.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز با اشاره به نقش و جایگاه پررنگ شهدا و ایثارگران، گفت: شهدا و ایثارگران دینی بزرگی برگردن همه دارند.
دکتر احمد یزدان‌پناه خاطرنشان کرد: ما در قبال این رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌ها وظیفه‌ای داریم و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر همه تلاش خود را در جهت ارایه خدمت درمانی و جلب رضایت‌خاطر آنان، انجام خواهد داد.
مدیر بیمه دی استان بوشهر نیز در این نشست اظهار داشت: بیمه دی سعی دارد با ارایه بیمه تکمیلی در تکمیل چرخه درمان خانواده‌های شاهد و ایثارگر نقش خود را ایفا کند.
محمد پیش‌بین تصریح کرد: در نظر داریم بستر لازم به منظور اتصال سامانه بیمه تکمیلی دی به سامانه‌های بیمارستانی را از سوی سازمان مرکزی بیمه دی فراهیم کنیم.
وی اضافه کرد: در هر بیمارستان نماینده‌ای جهت پیگیری امور ایثارگران و خانواده‌های آنها معرفی می‌شود.
پیش‌بین افزود: زمینه همکاری پزشکان معرفی شده از سوی بنیاد شهید به معاونت درمان، برای انعقاد قرارداد با بیمه دی فراهم می‌شود.
مدیر بیمه دی استان بوشهر با اشاره به انعقاد قرارداد با داروخانه‌های منتخب سطح استان، تصریح کرد: بیمه دی ضمن تسهیل فرایند اسناد، پیگیر پرداخت مطالبات به موقع ارایه دهندگان خدمت را فراهم می‌کند.

انتهای پیام/ س.م 1021

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     بنیاد.شهید     نعمت‌الله.غلامپور     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه        

تاریخ بروز رسانی:   17 دی 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >