معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
بیمارستان‌های استان بوشهر برای مقابله با موج هشتم کرونا در حالت آماده‌باش قرار دارند

19 دی 1401
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیمارستان‌های استان بوشهر به منظور برنامه‌ریزی و آمادگی هرچه بیشتر برای مقابله با موج هشتم کرونا در حالت آماده‌باش قرار دارند.

دکتر احمد یزدان پناه اظهار داشت: به منظور جلوگیری از شیوع سویه جدید، هم استانی‌های عزیز باید همچون قبل با انجام واکسیناسیون، رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی به‌ویژه استفاده از ماسک، خدمتگزاران خود در حوزه سلامت را یاری کنند.
وی بابیان اینکه عدم تکمیل واکسیناسیون، فصل سرما و رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی از جمله موارد زمینه‌ساز آغاز موج هشتم این بیماری بوده است افزود: با توجه به رفتار متفاوت این ویروس در هر جهش، تجربه دوره‌های قبلی نشان داد که بهترین راهکار برای مقابله با موج‌های متعدد کرونا واکسیناسیون است.
دکتر یزدان پناه با تأکید بر اینکه آمادگی همه‌جانبه برای مقابله با جهش جدید ویروس کرونا در همه مناطق استان ضروری است افزود: به همه مراکز و بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای تأمین داروهای مورد نیاز، بستری و اکسیژن‌تراپی دستورات لازم ابلاغ شده است.
وی با اشاره به آغاز و همه‌گیری موج هشتم کرونا در سراسر کشور و آمادگی بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای مقابله با کرونا گفت: استان بوشهر به‌تبع دیگر استان‌های کشور گرفتار موج جدید ویروس کرونا خواهد شد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بر آگاه‌سازی مردم و تشویق آنان به تزریق واکسن و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی رسانه‌های استان تأکید و خاطرنشان کرد: کلیه مراکز درمانی استان بوشهر برای ارائه خدمات با کیفیت به شهروندان آمادگی لازم را باید داشته باشند.
انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بیمارستانهای.استان.بوشهر     معاون.درمان.دانشگاه     دکتر.احمد.یزدانپناه     موج.هشتم.کرونا    

تاریخ بروز رسانی:   19 دی 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >