به مناسبت سالروز وفات حضرت ام‌البنین (س)؛
همسر شهید مدافع امنیت در شهرستان گناوه تجلیل شد

19 دی 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: به مناسبت وفات حضرت ام‌البنین (س) و سالروز تکریم مادران و همسران شهدا از همسر شهید مدافع امنیت تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، عصمت حیدری اظهار داشت: شهید ناصر حیات از شهدای مدافع امنیت در سال ۱۳۸۶ در پی درگیری با گروهی از اشرار زخمی و پس از ۴۰ روزبه درجه رفیع شهادت نائل گردید.
وی افزود: همسر شهید از پرسنل بخش دیالیز بیمارستان امیرالمؤمنین گناوه هستند که در هنگام شهادت همسر خود یک فرزند دختر ۴۰ روزه داشتند و باوجود شرایط بسیار سخت ادامه تحصیل داده و در مقطع دکتر در حال تحصیل است.
این مقام مسئول اضافه کرد: صبر و پایداری مادران و همسران شهدا در راه ارزش‌های دینی و ملی واقعاً قابل‌تقدیر است لذا وظیفه ماست به هر بهانه‌ای از این بزرگواران تقدیر و تشکر کنیم.
مشاور رئیس و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: وظیفه همه مسئولان تکریم خانواده شهداست.
مهدی مرکبی اضافه کرد: بانوانی همانند همسر شهید که باوجود مشکلات فراوان تا مقطع دکترا ادامه تحصیل دادند برای کل استان بسیار باارزش و قابل‌احترام هستند.
در این دیدار که در فضایی صمیمی و با حضور مسئولین کمیته ترویج فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت استان بوشهر برگزار شد، لوح تقدیری به‌رسم یادبود به این همسر شهید اهدا شد.انتهای پیام/م.ن ۳۰۸۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تقدیر     شهید.مدافع.امنیت     عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   19 دی 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >