معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
نظام ارجاع الکترونیک تأثیر فراوانی بر رضایت‌مندی بیماران دارد/ برنامه نظام ارجاع الکترونیک، تحولی بزرگ در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به جامعه است/ گزارش تصویری

3 بهمن 1401
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: نظام ارجاع الکترونیک با هدف کاهش هزینه‌های بیمار، دسترسی آسان به پزشک، انتخاب درست پزشک و ارائه خدمات زنجیروار، می‌تواند تأثیر فراوانی بر رضایت‌مندی بیماران داشته باشد.

دکتر احمد یزدان پناه در نشست جلسه نظام ارجاع با روسای شبکه‌های بهداشت درمان و بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: نظام ارجاع الکترونیک به‌عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت بهداشت است.
معاونت درمان؛ آماده برای طرح نظام ارجاع
وی با تأکید بر اجرای هر چه سریع‌تر این برنامه در شهرستان‌های استان بوشهر افزود: تمامی مقدمات برای اجرای طرح نظام ارجاع آماده‌شده است.
دکتر یزدان پناه با تأکید بر اینکه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای اجرای طرح نظام ارجاع تمامی مقدمات را فراهم کرده است اضافه کرد: قبلاً این طرح به‌صورت کاغذی و فقط در معاونت بهداشت انجام می‌شده است ولی با تخصیص منابع لازم این طرح در بیمارستان‌ها نیز باید اجرا شود.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با اجرای این طرح نه‌تنها پرداختی از جیب مردم کمتر می‌شود بلکه موجب رضایتمندی و ماندگاری پزشکان نیز می‌شود.
دکتر یزدان پناه گفت: با عملیاتی شدن این طرح، پزشک عمومی در سطح یک در صورت نیاز بیمار ‌به پزشک متخصص در سطح دو ارجاع می‌دهد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: برای اجرای دقیق نظام ارجاع نیاز به یک سیستم یکپارچه الکترونیک است که برای پیدا کردن مشکلات احتمالی در حین کار از قبل آزمایش‌های آن انجام شده است.
دکتر یزدان پناه خاطرنشان کرد: پرداختی برای نیروهای دخیل در این طرح توسط سازمان بیمه سلامت به‌موقع انجام خواهد شد.
برنامه نظام ارجاع الکترونیک، تحولی بزرگ در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: برنامه نظام ارجاع الکترونیک، تحولی بزرگ در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به جامعه است.
نشست نظام ارجاع با حضور معاونین بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مدیرکل بیمه سلامت، روسای شبکه‌های بهداشت و درمان و بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر برگزار شد.
انتهای پیام/ م.ب ۲۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     نظام.ارجاع     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه        

تاریخ بروز رسانی:   3 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >