معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
۳۳ پزشک متخصص در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه مشغول ارائه خدمت به مردم هستند/ لزوم استفاده از خیرین برای ماندگاری پزشکان/ گزارش تصویری

11 بهمن 1401
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ۳۳ پزشک متخصص در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه مشغول ارائه خدمت به مردم هستند.

دکتر احمد یزدان پناه در حاشیه بازدید و ارزیابی از بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه اظهار داشت: خیرین حوزه سلامت برای ماندگاری پزشکان ورود کنند و در امکانات رفاهی مانند ساخت پانسیون به بیمارستان کمک کنند.
وی با تأکید بر استفاده از ظرفیت خیرین برای توسعه فیزیکی و تجهیزاتی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه تصریح کرد: امروزه در اکثر کشورهای توسعه‌یافته نیز حوزه سلامت به‌عنوان یک آسیب مطرح است و دولت‌ها برای تأمین سلامت مردم به‌تنهایی قادر نیستند ازاین‌رو نیاز است خیرین ورود بیشتری به این حوزه داشته باشند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: خوشبختانه عملکرد خوب خیرین در استان و شهرستان گناوه بر هیچ‌کس پوشیده نیست، اما نیاز است خیرین علاوه بر ایجاد زیرساخت‌های درمانی و تجهیزاتی در حوزه رفاهیات و ماندگاری پزشکان نیز ورود کنند.
دکتر یزدان پناه بابیان اینکه هدف از این نشست ارتقا بهبود خدمات به مردم است گفت: سابقه بیمارستان داری در شهرستان گناوه از خیلی از شهرستان‌های دیگر بیشتر است که نیاز است برای جلب اعتماد بیشتر مردم تلاش شود.
در این نشست از فروردین رئیس دفتر پرستاری بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه که در تیرماه سال جاری اعضای پیکر خواهرش برای پیوند اعضای بیماران نیازمند اهدا شده بود، تقدیر شد.
تیم مدیریتی معاونت درمان برای بررسی وضعیت اجرای نظام ارجاع الکترونیک، ارائه خدمات به مراجعین و همچنین بررسی مدیریت منابع و مصارف از بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه بازدید کردند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سفر به شهرستان گناوه ضمن دیدار با امام‌جمعه این شهر از پروژه‌های خیر ساز این شهرستان بازدید و از نزدیک پیشرفت فیزیکی و مسائل و مشکلات این پروژه‌های درمانی خیر ساز را موردبررسی قرار داد.

انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     ارزیابی     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     بیمارستان.امیرالمومنین(ع)     شهرستان.گناوه    
   

تاریخ بروز رسانی:   11 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >