کارشناس برنامه‌های واگیر شبکه بهداشت و درمان جم:
۲۰۸۴ دز واکسن در طرح پویش واکسیناسیون اتباع خارجه در جم تزریق شد

12 بهمن 1401
کارشناس برنامه‌های واگیر شبکه بهداشت و درمان جم از تزریق ۷۷۶ دز واکسن سرخک، ۷۹۸ دز واکسن فلج اطفال و ۵۱۰ دز واکسن کرونا در طرح کمپین واکسیناسیون تکمیلی اتباع خارجی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، محمد آسیم با اشاره به پایان طرح واکسیناسیون اتباع خارجه در شهرستان جم اظهار داشت: برنامه واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال و سرخک برای کودکان غیر ایرانی از ۱۰ دی‌ماه لغایت ۱۰ بهمن‌ماه در کلیه مراکز، پایگاه‌ها و خانه‌های بهداشت شهرستان اجرا شد.
آسیم بابیان اینکه در این طرح ۷۷ درصد از جمعیت ۹ ماهه تا ۱۵ سال شهرستان تحت پوشش واکسیناسیون سرخک قرار گرفتند افزود: برای ۷۷۶ نفر غیر ایرانی واکسن تکمیلی سرخک تزریق شد.
کارشناس برنامه‌های واگیر شبکه بهداشت و درمان جم گفت: طرح واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال برای افراد زیر ۱۵ سال نیز اجرایی شد که ۷۹۸ نفر واکسن را دریافت کردند.
وی با اشاره به تزریق واکسن کرونا برای افراد بالای ۵ سال در این کمپین افزود: برای ۵۱۰ نفر در مدت یک‌ماهه کمپین، واکسن کرونا تزریق شد.
کارشناس برنامه‌های واگیر شبکه بهداشت و درمان جم با تأکید بر اینکه اجرای برنامه ملی واکسیناسیون در اولویت اصلی برنامه‌های واگیر است خاطرنشان کرد: برنامه واکسیناسیون ملی برای کلیه افراد ایرانی و غیر ایرانی در مراکز درمانی و بهداشتی سطح شهرستان اجرا می‌شود تا از بروز بیماری‌ها جلوگیری شود.

انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
واکسیناسیون     اتباع.خارجه     محمد.آسیم     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.جم        

تاریخ بروز رسانی:   12 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >