به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر؛
مسئولین و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کردند/ گزارش تصویری

12 بهمن 1401
به مناسبت آغاز ایام‌الله دهه مبارک فجر هیئت‌رئیسه، مدیران، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جوار قطعه شهید گمنام سایت پردیس دانشگاه، با آرمان‌های شهدا و امام شهیدان تجدید میثاق کردند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آئین اظهار داشت: عزت، اقتدار و سربلندی ایران اسلامی مرهون مجاهدت‌ها و رشادت‌های شهدای والامقام است.
دکتر حسن ملکی زاده افزود: دستاوردهایی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه‌ها به دست آورده است مدیون خون شهدا و رهنمودهای امام راحل و فرمایشات مقام معظم رهبری است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: ما با شهدا عهد و پیمان می‌بندیم که اگر یک روز شما در عرصه جنگ سخت مقاومت کرده‌اید و جان خود را فدای آرمان‌های انقلاب نموده‌اید، امروز ما نیز پایبند به ارزش‌های انقلاب و امام و شهدا هستیم و دست‌به‌دست هم می‌دهیم و در جنگ نرم دشمن، از ارزش‌های انقلاب، امام، شهدا و ولایت دفاع خواهیم کرد.
هیئت‌رئیسه، مدیران، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسب آغاز ایام‌الله دهه مبارک فجر در جوار قطعه شهید گمنام سایت پردیس دانشگاه، با آرمان‌های شهدا و امام شهیدان تجدید میثاق کردند.

انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تجدید.میثاق     دهه.مبارک.فجر     دکتر.حسن.ملکی‌زاده        

تاریخ بروز رسانی:   13 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >