پیام تبریک مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه به مناسبت کسب عنوان برتر کارشناس روابط عمومی و بین الملل دانشگاه در جشنواره خبر خوب

13 بهمن 1401
مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه گفت: کارشناس روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بخش موشن گرافیک جشنواره رسانه‌ای " خبر خوب" که به مناسبت بزرگداشت هفته دولت برگزار شد برگزیده و از وی تجلیل شد.

دکتر محسن صحرانورد افزود: در آیین اختتامیه جشنواره رسانه‌ای "خبر خوب" که هم‌زمان با نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان بوشهر برگزار شد سعیده معصومی موفق به کسب عنوان برتر در بخش موشن گرافیک شده و با اهدا لوح تقدیر از وی قدردانی شد.
مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه بیان کرد: این جشنواره رسانه‌ای از سوی روابط عمومی استانداری بوشهر با هدف انتخاب برترین‌ها در پوشش خدمات و دستاوردهای دولت در هفته دولت برگزار شد و با معرفی برترین‌ها پایان یافت.
وی اظهار داشت: این جشنواره در هفت بخش ویژه عکس نوشته، چندرسانه‌ای، خبر و مصاحبه، گزارش خبری، مقاله و یادداشت، موشن گرافیک و اینفوگرافی برگزار شد.
در این جشنواره ۳۸ نفر از خبرنگاران استان بوشهر با ارسال آثار منتشرشده خود در هفته دولت امسال در این رویداد رسانه‌ای شرکت کردند.
۸۹۰ اثر به دبیرخانه جشنواره "خبر خوب" ارسال شده بود که پس از داوری از ۱۰ نفر از برگزیدگان تجلیل شد.

کلمات کلیدی:
تجلیل     مشاور.رییس     جشنواره.خبر.خوب     دکتر.محسن.صحرانورد     سعیده.معصومی        

تاریخ بروز رسانی:   13 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >