معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
مهمترین دغدغه ما رضایت هم‌استانی‌ها از خدمات درمانی است/ گزارش تصویری

19 بهمن 1401
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مهمترین دغدغه ما در این معاونت رضایت هم‌استانی‌ها از خدمات درمانی بوده که می‌تواند ناشی از عملکرد صحیح ما باشد.

دکتر احمد یزدان‌پناه در حاشیه بازدید از مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر افزود: نظارت و پایش مراکز درمانی به منظور اطمینان از ارائه خدمات موثر و اثربخش یکی از ماموریت‌های اصلی معاونت درمان بوده که در این راستا تیم‌های نظارتی به صورت مستمر بیمارستان‌ها را مورد پایش قرار می‌دهند.
وی با اشاره به اینکه ما مجریان، پاسخگوی عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم تصریح کرد: ما از امکانات و نیروی انسانی خوبی بهره‌مند هستیم و باید به لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری اشکالات خود را پیگیری و مرتفع کنیم.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: به همت نظام مقدس جمهوری اسلامی و کارکنان بخش‌های درمانی اقدامات زیادی در حوزه سلامت انجام شده و دسترسی مردم به پزشکان و خدمات درمانی در ایران نسبت به بسیاری از کشورهای دنیا مطلوب است.
دکتر یزدان‌پناه با بیان اینکه مقوله سلامت بسیار پیچیده بوده و رضایتمندی مردم اولویت ما است تاکید کرد: در حال حاضر بیمار می‌تواند با کمترین هزینه در بخش دولتی خدمات مطلوبی را دریافت کند.
وی افزود: هدف از تشکیل این جلسه شناخت و ارزیابی مشکلات احتمالی و موجود و ارائه راه حل جهت رفع آن است تا از نقاط قوت و ضعف این مرکز آگاهی یافته و در جهت بهبود  عملکرد مرکز گام برداریم.
تیم نظارتی متشکل از مدیران و کارشناسان معاونت درمان ، کارشناس بهداشت معاونت بهداشت و کارشناسان دارویی معاونت غذا و دارو از مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر بازدید کرده، سپس تیم‌های نظارتی در جلسه‌ای با حضور معاون درمان دانشگاه و رییس و مدیران این مرکز آموزشی درمانی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

انتهای پیام / م.ف1024
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     پایش     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     بیمارستان.خلیج.فارس        

تاریخ بروز رسانی:   19 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >