فعالان عرصه بسیج جامعه پزشکی شهرستان دشتی تجلیل شدند

19 بهمن 1401
در آیینی فعالان عرصه بسیج جامعه پزشکی شهرستان دشتی تجلیل شدند.

هم‌زمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در آیینی با حضور فرمانده سپاه امام رضا (ع) و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان و مشاور رئیس و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر فعالان بسیج جامعه پزشکی شهرستان دشتی تجلیل شدند.
فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی در این آیین ضمن تجلیلی از خدمات ارزنده بسیج جامعه پزشکی گفت: خدمات گسترده بسیج جامعه پزشکی به‌ویژه در مناطق محروم موجب دل‌بستگی بیشتر مردم به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد شد و تلاش‌های رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی و کانون بسیج جامعه پزشکی این شهرستان در این زمینه ستودنی بوده است.
سرهنگ محمدرضا زارعی تبار تصریح کرد: عرصه سلامت دین خود را به‌نظام و انقلاب ادا کرده است و همان‌گونه که در دوران درخشان دفاع مقدس شاهد جان‌فشانی کادر درمان در جبهه‌های حق علیه باطل بودیم، پس‌ازآن نیز به‌ویژه در چند سال اخیر و در مقابله با همه‌گیری کرونا برای حفظ و تأمین سلامت مردم از جان مایه گذاشتند.
وی با اشاره به قرار داشتن در دهه مبارک فجر افزود: لازم است دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه‌ها برای نسل امروز بیان شود تا به فریضه قطعی و فوری جهاد تبیین که از سوی مقام معظم رهبری عنوان شده و به‌عنوان رسالتی مهم بر دوش همه ماست عمل کرده باشیم.
مشاور رئیس و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این جلسه گفت: بسیج ایده ارزشمندی بود که با خلاقیت امام خمینی تأسیس شد و به عنوان سرمایه‌ای ارزشمند در کنار نظام و انقلاب بوده و هم‌اکنون در زمینه‌های مختلف تخصصی از جمله مقوله سلامت سرآمد است.
مهدی مرکبی شبکه بداشت و درمان شهرستان دشتی را در امور مربوط به ترویج فرهنگ جهاد و شهادت از شبکه‌های برتر استان دانست.
۱۲ اردوی جهادی در یک سال گذشته توسط بسیج جامعه پزشکی دشتی تشکیل‌شده است
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی نیز در این نشست گفت: کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان دشتی با تشکیل اردوهای جهادی و راه‌اندازی بیمارستان‌های صحرایی به عنوان بازویی توانمند در کنار شبکه بهداشت و درمان بوده است.
مهندس پرویز احمدی افزود: در یک سال گذشته ۱۲ اردوی جهادی در مناطق مختلف شهرستان دشتی توسط بسیج جامعه پزشکی با ارائه خدمات پزشکی، دارویی، مراقبتی و مشاوره‌ای برگزار شده است.
وی افزود: در همین مدت ۸ بیمارستان صحرایی با حضور پزشکان متخصص و عمومی و ۸٫ ایستگاه سلامت توسط کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان دشتی راه‌اندازی شده است.
گفتنی است در این جلسه از فعالان بسیج جامعه پزشکی شهرستان دشتی با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.
انتهای پیام/ م.ا ۳۰۴۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تجلیل     دهه.فجر1401     امور.ایثارگران     مهندس.پرویز.احمدی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   19 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >