در نهمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ایران؛
آزمایشگاه خیّرساز گناوه افتتاح شد

20 بهمن 1401
در نهمین روز از دهه فجر چهل و چهارمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، آزمایشگاه مرکزی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه با حضور استاندار بوشهر، معاون بهداشت دانشگاه، نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، استاندار بوشهر در آیین افتتاح این آزمایشگاه گفت: حضور خیران در توسعه زیر ساخت‌های بهداشتی و درمانی شمال ستودنی است و امیدواریم این حضور سخاوتمندانه ادامه دار باشد.
احمد محمدی‌زاده با اشاره به ضرورت توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت استان بوشهر گفت: باید با همراهی دستگاه‌‌های متولی، عقب ماندگی‌های بهداشت و درمان استان جبران شده و به استانداردهای ملی نزدیک شویم.
محمدی زاده افزود: قبل از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ضعف امکانات بهداشتی و درمانی تا حدی بود که حضور پزشکان بومی نیز محروم بودیم.  
وی ادامه داد: اکنون بیش از  ۱۵۰۰ پزشک و دندانپزشک در استان بوشهر فعالیت دارند و خدمات درمانی ارزشمندی به مردم استان بوشهر ارائه می‌دهند.
استاندار بوشهر تصریح کرد: برای توسعه مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان‌های ده‌گانه استان بوشهر اهتمام جدی داریم.
آزمایشگاه مرکزی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در مساحت ۲۲۰ متر مربع و با اعتبار ۲ میلیارد تومان به همت خیرین سلامت در خیریه عبدالله عفیفی و با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه احداث و تجهیز شده است.

کلمات کلیدی:
افتتاح.آزمایشگاه        

تاریخ بروز رسانی:   21 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >