مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
جمهوری اسلامی نظامی بر خواسته از مردم است/ مردم وفاداری خود را به انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه نشان دادند/ گزارش تصویری

23 بهمن 1401
مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: جمهوری اسلامی نظامی بر خواسته از مردم است.

دکتر محسن صحرانورد در حاشیه برنامه کاروان شاد پیمایی فجرانه علوی نظام سلامت استان بوشهر اظهار داشت: مردم عزیز کشورمان با هر نوع سلیقه دل در گرو آبادانی و موفقیت انقلاب دارند و این وظیفه ما مسئولین را سنگین‌تر کرده است.
وی با بیان اینکه هر فردی در هر مسئولیتی در تحقق اهداف انقلاب سهیم‌ است تصریح کرد: به هر میزان که شما و ما برای این جامعه خدمت کنیم، شاهد رشد و توسعه و آبادانی ایران اسلامی خواهیم بود.
مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه مردم وفاداری خود را به انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه نشان دادند گفت: علی‌رغم اینکه دشمنان کشور و نظام در طی ۴۴ سال گذشته به‌صورت متحد و به اشکال متفاوت بر سر راه پیشرفت کشور از طریق جنگ و تحریم مانع ایجاد کردند و تلاش دارند با دامن زدن به ایجاد نارضایتی‌ها، نظام و کشور را ناکارآمد نشان دهند، اما مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه این نقشه‌های شوم دشمنان را از بین بردند و نشان دادند دل در گرو انقلاب دارند.
حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر میزبان کارناوال فجرانه نظام سلامت استان بوشهر به مناسب پیروزی انقلاب اسلامی با اجرای برنامه‌های شاد و خاطره‌انگیز بود.
شما را به دیدن گزارش تصویری این آئین دعوت می‌نماییم.
انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
کاروان.شادپیمایی     دهه.فجر1401     مشاور.اجرایی     دکتر.محسن.صحرانورد     حوزه.ریاست        

تاریخ بروز رسانی:   23 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >