رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
آموزش نیروهای بدو خدمت در آموزشگاه بهورزی متمرکز خواهد شد

1 اسفند 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: آموزش مقدماتی و تکمیلی نیروهای بدو خدمت در آموزشگاه بهورزی برازجان متمرکز خواهد شد.

ماریا خویشدوست در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان افزود: آموزش و ارتقا توانمندی نیروهای بدو خدمت یکی از اهداف بسیار مهم ما بوده که با همکاری و تلاش مربیان بهورزی و کارشناسان واحدهای ستادی شبکه بهداشت و درمان دشتستان در حال اجرا است.
خویشدوست تصریح کرد: با توجه به اینکه ارتقاء سطح کیفی سرمایه انسانی فقط با آموزش مداوم امکان‌پذیر است، نیروهای بدو خدمت با هر شغل و عنوانی اول باید مهارت و توانمندی‌های لازم را قبل از شروع کار در محل خدمت خود کسب نمایند.
مسئول آموزشگاه بهورزی برازجان در خصوص فرایند آموزش نیروهای بدو خدمت در شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: نیروهای بدو خدمت با مراجعه به کارگزینی جهت دریافت گواهینامه آموزشی به آموزشگاه بهورزی معرفی می‌شوند
بهاره حسین‌آبادی افزود: قبل از شروع آموزش‌های مقدماتی، بر اساس سرفصل‌ها و بسته‌های آموزشی از نیروهای بدو خدمت پیش‌آزمون گرفته می‌شود.
وی تصریح کرد: تمامی نیروها به‌صورت متمرکز در آموزشگاه بهورزی آموزش‌های لازم را دریافت خواهند کرد و برای دریافت گواهی و شروع بکار باید ۶۵ درصد نمره قبولی را در پس‌آزمون کسب نمایند.
مسئول آموزشگاه بهورزی برازجان تأکید کرد: نیروهایی که نتوانند نمره قبولی را کسب نمایند باید به‌صورت غیرحضوری در کلاس‌های آموزشی شرکت نمایند و بعد از آزمون مجدد و کسب نمره قبولی، شروع بکار نمایند.
حسین‌آبادی تصریح کرد: مرکز خدمات جامع سلامت امام حسین (ع) و آموزشگاه بهورزی به‌عنوان دو مرکز معین جهت آموزش عملی نیروهای بدو خدمت معرفی شده‌اند.
انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
آموزشگاه.بهورزی     ماریا     خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   1 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >