فعالیت ۱۰ پایگاه اورژانس ۱۱۵ و مرکز خدمات جامع سلامت شهرستان دیّر در ایام نوروز

27 اسفند 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: در ایام تعطیلات نوروز ۱۰ مرکز خدمات جامع سلامت و پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ در شهرستان دیّر فعالند و خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌دهند.

عباس آدمیت نسب در حاشیه مانور بسیج سلامت نوروزی با اشاره به فعالیت مراکز بهداشتی درمانی در ایام تعطیلات نوروز اظهار داشت: مرکز خدمات جامع سلامت دیّر از ۷ و نیم صبح تا ساعت ۱۲ شب و مراکز خدمات جامع سلامت آبدان و بردخون و تمامی پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ در ایام تعطیلات نوروزی به‌صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی هستند.
وی افزود: مراکز خدمات جامع سلامت بردستان و دوراهک، خانه‌های بهداشت و پایگاه‌های سلامت نیز در روزهای غیر تعطیل در ایام نوروز فعالند و خدمات لازم به شهروندان و مسافرین ارائه می‌دهند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: به منظور ارائه خدمات مطلوب و سهولت دسترسی به خدمات اورژانسی برای مسافران نوروزی، علاوه بر ۵ پایگاه اورژانس ۱۱۵ در مناطق دیّر، دوراهک، آبدان، بردخون و درود احمد، یک پایگاه اورژانس ۱۱۵ با یک دستگاه آمبولانس و نیروی انسانی مجرب نیز در محل پارک ساحلی بندر دیّر در ایام نوروز مستقر خواهد شد.
آدمیت نسب با تأکید بر سلامت مسافرین نوروزی گفت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با برنامه‌ریزی دقیق همواره سعی داشته است سطح بهداشت و آگاهی مردم را بالا ببرد که خوشبختانه با همکاری مردم در این موفقیت‌های خوبی حاصل‌شده است.
وی افزود: با توجه به اینکه سفرها در طول ایام نوروز افزایش می‌یابد توجه به‌سلامت و بهداشت اماکن عمومی در ایام نوروز جز الزامات تلقی می‌شود.
وی تصریح کرد: به منظور جدیت بیشتر و افزایش نظارت‌ها بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی ۴٫ تیم نظارتی بهداشت محیط در شهرستان دیّر فعالند.

انتهای پیام/ ح.ن ک ۳۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نوروز1402     بسیج.سلامت.نوروزی     عباس.آدمیت‌نسب     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   27 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >