بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ایام نوروز آماده ارائه خدمت‌رسانی هستند

27 اسفند 1401
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ایام نوروز آماده ارائه خدمت‌رسانی به بیماران هستند.

دکتر احمد یزدان پناه ضمن تبریک سال جدید و آرزوی سالی سرشار از موفقیت و سلامتی برای هم‌وطنانم اظهار داشت: بیمارستان‌های استان بوشهر آماده پذیرایی از بیماران در ایام تعطیلات می‌باشند.
وی تصریح کرد: بیماران مهمانی که وارد استان بوشهر می‌شوند و نیاز به خدمات اورژانسی از جمله دیالیز دارند به‌صورت ویژه پذیرش شده و اقدامات درمانی موردنیاز بر روی آن‌ها انجام شود.
دکتر یزدان پناه افزود: با هماهنگی شبکه‌های بهداشت و درمان شهرستان‌ها مقرر شده برنامه‌ریزی لازم برای باز بودن حداقل درمانگاه عمومی و درمانگاه دندانپزشکی در هر شهر برای پذیرش مراجعین صورت گردد.
وی تصریح کرد: هرساله در ایام نوروز بار مراجعه به اورژانس‌های بیمارستانی تا حدودی افزایش‌یافته و عمده بیماران به‌صورت سرپایی مداوا و تحت درمان قرار می‌گیرند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در بیمارستان‌ها، کشیک مدیریتی و کشیک پرستاری برای هر مرکز پیش‌بینی شده که با حضور در بیمارستان و یا به‌صورت آنکال پاسخگوی مشکلات مرتبط با حوزه درمان باشند.
وی تصریح کرد: در حوزه ستادی نیز کشیک مدیریتی برقرار و بیمارستان‌های استان می‌توانند مشکلات خود را در این خصوص با همکارانم در ستاد دانشگاه مطرح و این عزیزان به‌صورت شبانه‌روز پاسخگوی مسائل و موضوعات پیش‌آمده خواهند بود.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: شهروندان گرامی هرگونه شکایت یا نارضایتی از ارائه خدمت را به سامانه 190 منعکس تا همکاران مستقر در ستاد معاونت درمان به این شکایات رسیدگی نمایند.
انتهای پیام / م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نوروز1402     تعطیلات.نوروز     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه        

تاریخ بروز رسانی:   27 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >